Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak się zabezpieczyć w dni płodne?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cl94



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 08, 2012 5:14 pm    Temat postu: Jak się zabezpieczyć w dni płodne? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, moja dziewczyna mieszka w Polsce, ja natomiast w Anglii i widzimy sie bardzo rzadko, (ostatni raz 3 miesiące temu). Przyjeżdża do mnie 27 grudnia i zostaje do 3 stycznia i jak pewnie się domyślacie będziemy się kochać. Ona zazwyczaj ma bardzo regularne cykle po 28-29 dni, i według jej kalendarzyka będzie w tym czasie miała dni płodne. Jako że antykoncepcja hormonalna tylko ze względu na jeden tydzień odpada, zastanawialiśmy się jak najlepiej się w tym czasie zabezpieczyć. Jako ze oboje nie jesteśmy gotowi na dzieci i mamy taką troche ciążo-fobię zależy nam na dobrych metodach Smile Jak narazie doszliśmy do wniosku że bedziemy używać prezerwatyw Durex Extra Safe - bez wytrysku w środku, oraz będziemy robić testy na owulację żeby wiedzieć kiedy najbardziej musimy sie pilnować. Myśleliśmy również o 'kapturku' ale podobno to jest przestarzała metoda. Jakie jeszcze techniki są warte naszej uwagi? I tak wiem, najlepszą metoda jest wstrzemięźliwość. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
medicine



Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 11, 2012 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do wyznaczania owulacji, to mogę polecić mikroskopy owulacyjne na ślinę. To jest tanie. No nie wiem czy kapturki są przestarzałe, coraz więcej osób się na nie decyduje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cl94



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy metody które opisałem powyżej brzmią skutecznie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group