Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jak schudnąć po hormonach?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 10:49 pm    Temat postu: jak schudnąć po hormonach? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przytyłam po tabletkach hormonalnych i teraz nie idzie tego zrzucić, czy ktoś wie jak wrócić do poprzedniego stanu?
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mam zielonego pojęcia. Przytyłam po tabsach 14kg, więc także czekam na propozycje:)
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odewij sie do Drapaki na pw Smile

albo poszukaj niedawno przez nia zalozonego tematu Smile ode mnie krotko;: dieta + cwiczenia<rower,basen> i zaczinesz powoli chudnac Smile

Drapaka Laughing nie rozsmieszaj mnie - idzie Ci dobrze i tak trzymaj Wink Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehehe no widzisz Helloween, ja nie wiem jak schudnąć po tabsach, chodze na siłke i jem bardzo małe ilośći kalorii, ale wądpie żeby to był "zdrowy" powrót do wagi. Napewno długotrwały i męczocy.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 11:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to mnie teraz posłuchajcie ludziska, pływam, chodzę naście kilometrów dziennie, jem tyle co kot napłakał, do tego prywatnie chodzę po klientach świadcząc usługi zgodne z moimi kwalifikacjami, a siłowni niestety w moim mieście nie ma... przytyłam 20 kilo, schudłam na razie 8, a to już 3 lata jak nie biorę leków


ja często nie mam czasu na jedzenie, ale piję dużo wody, może za dużo... ale u mnie dodatkowo powodem przez który nie mogę schudnąć jest to, że mam PCOS

---
helloween - nie pisz prosze posta pod postem tylko uzywaj opcji edytuj u góry posta po prawej stronie

_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ardhara



Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podstawa nie jest się głodzic - musisz jeść 5 posiłków dziennie i to nie opartych na kawałku sucharka

ważne jest tez picie dużej ilości wody ( najlepiej z jakimś dodatkiem ) co pomoze wypłukac z organizmu toksyny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 8:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niestety to jest glowny powod...

Swoja droga i tak duzo zrzucilas zreszta - poczytasz przekonasz sie o czym mowie Crying or Very sad

leczysz sie mam nadzieje na PCo ?

No i klapa bylo bardzo fajne forum o PCO i ni ma :I z tego co pamietam masz unikac weglowodanow i czesci tluszczy.. Ciesz sie ze waga Ci znika wiele osob na PCO tyje i to bardzo Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 4:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

leczenie to nie taka prosta sprawa... bo najpierw muszę zdecydować czy chcę mieć dziecko i wówczas zacznie się leczenie... wg mnie to głupie trochę, bo co mi po zwlekaniu z leczeniem, jeśli może być tak, że dopiero za ileś lat brania leków uda mi się zajść w ciążę
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Foka napisał:
leczenie to nie taka prosta sprawa... bo najpierw muszę zdecydować czy chcę mieć dziecko i wówczas zacznie się leczenie... wg mnie to głupie trochę, bo co mi po zwlekaniu z leczeniem, jeśli może być tak, że dopiero za ileś lat brania leków uda mi się zajść w ciążę


niestety sporo czytalem o Pco..

Wiem czym jest..tak czy siak uwierz ze bez diety problemy z waga dopiero sie zaczna.. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 10:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aleś mnie pocieszył Sad i tak przybyło mi 25 kilo, z czego zrzuciłam 8, nie jem prawie nic, ale to nie specjalnie-po prostu nie czuję potrzeby jedzenia nie wiadomo jakich ilości. Wiem że to nie jest dobry sposób. Postanowiłam że pojadę po tabletki i zacznę leczenie. Przecież któż wie ile czasu ono potrwa... a im wcześniej zacznę tym szybciej schudnę-po obniżeniu testosteronu.
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group