Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak schudnąć mądrze i utrzymać wagę?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
whatever



Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 1:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie rozumiem dlaczego Twoja siostra mając ustaloną dietą pod swój kod metaboliczny i zalecone ćwiczenia wtedy się, jak to mówisz "nie wzięła w garść". Mogła zacząć się ruszać również przy tej ustalonej diecie i chyba byłyby podobne efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedy się wzięła ale to nic nie dało...

A jak rzuciła te dietę na bok i te ustalone ćwiczenia, zaczęła jeść mniejsze ilości poczytała trochę o nie łączeniu pewnych produktów i przestawiła cały jadłospis do góry nogami nie wyłączając żadnych produktów, nawet tych które teoretycznie powinna wyłączyć z diety do tego poszła sobie na basen i zaczęła chodzić ze mną na aerobic zaczęła chudnąć. I to zauważalnie.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 1:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

whatever napisał:
Ja bym się obawiała mimo wszystko sama ustalać sobie diety na podstawie jakiegos artykułu zamieszczonego w internecie. Po pierwsze dlatego, że takie artykuły niejednokrotnie są sponsorowane, a po drugie dlatego, że każdy człowiek ma inny organizm i nie da się setek osób potraktować jedną, taką samą dietą. W Warszawie na przykład jest centrum medyczne Vimed, które na podstawie testów ustala osobisty kod metaboliczny, na podstawie którego dopasowuje dietę dla każdego człowieka indywidualnie. Bo to co jest dobre dla jednej osoby, może mieć zły wpływ na drugą. Mam tu na myśli produkty spożywcze.


Shocked Laughing
Padlem.. kod metabloliczny..
Ja znam 2 kody metaboliczne szybki i wolny.
im szybszy metabolizm tym lepiej (m.in dlatego cwiczymy - zeby podkrecic metabolizm)
pzy diecie wiadomo patrzymy na budoe..
endo,ekto,mezo morficy - i pod te budowe ustalamy diete.
Cala filozofia..
A niektorzy tu pisza o jakis glpotach typu kody meaboliczne Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 11:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mówię że to pic na wode żeby kase wyciągnąc Very Happy
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
novynette



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 12:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jestem na dunkanie. Po dwóch tygodniach schudłam 6 kg. A nie mam dużej nadwagi. Bo im większa to sie szybciej na tej diecie chudnie. No i to chyba jedyna dieta bez efektu jojo:)moja ciocia ja stosowała i od 5 lat nie wrociły jej kilogramy, choc je normalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majeczka828



Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Maj 31, 2010 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja stosuję fosanic oczywiście jako dodatek do aktywności fizycznej i w miarę właściwego odżywiania. Dzięki niemu przede wszystkim straciłam wilczy apetyt na słodycze, bez których do tej pory nie mogłam się obejść. no i cena bardzo przystępna, za opakowanie fosanica płacę około 20 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mineral



Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 5:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak jeśli ktoś chce zrzucić zbędne kilogramy to powinien zastosować dietę. Oczywiście aktywność fizyczna też jest dość istotna.
Jeśli chodzi o moje zdanie na temat odchudzania się to myślę, że dobrze w takiej sytuacji byłoby się z kimś skonsultować w celu dobrania najlepszej diety. A co do "wspomagaczy"odchudzania, czy jeśli ktoś woli suplementów diety, to ja chyba nie zdecydowałabym się na ich przyjmowanie, bo mogą one wyrządzić szkodę naszemu zdrowiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 7:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mineral napisał:
No tak jeśli ktoś chce zrzucić zbędne kilogramy to powinien zastosować dietę. Oczywiście aktywność fizyczna też jest dość istotna.
Jeśli chodzi o moje zdanie na temat odchudzania się to myślę, że dobrze w takiej sytuacji byłoby się z kimś skonsultować w celu dobrania najlepszej diety. A co do "wspomagaczy"odchudzania, czy jeśli ktoś woli suplementów diety, to ja chyba nie zdecydowałabym się na ich przyjmowanie, bo mogą one wyrządzić szkodę naszemu zdrowiu.


Laughing masakra od lat stosuje wspomagacze
obojetne czy dla schudnieia czy przytycia
ok 2 m-cy wstecz przechodzilem badania od włosow po stopy i???????????? Very Happy
i wszystko w jak najlepszej normie..

diety.. napisane tysiac razy ale zawsze pojawi sie maruda ktorej nie chce sie przeczytac kilku ksiazek..
myslisz ze co ? ze dietetyk wymysli proch ? diete cud?

ludzi ktorzy marudza o dietetykach prosze - wytlumaczcie mi co jest takiego w diecie ktora oni ukladaja ?

wrecz przeciwnie inektoym sie nie chce ukladac diety i wrzucaja nam gotowca.

sam wstawilem kilka gotowcow..

ps nie nie dnerwuje sie tylko zastanawiam sie jak mozna byc az tak leniwym..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyborowa



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 12:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak dietetyk jest do bani, to tak właśnie robi. Wciska gotowca. Ale nie dyskwalifikuj wszystkich. Mojej koleżance dietetyk ułożył taką dietę dedykowaną, że zmieniła się nie do poznania. Nie mówię tylko o chudnięciu, ale o cerze, zdrowiu, itd. Ja osobiście nigdy nie korzystałam z porad dietetyka, ale jestem za. Sama ćwiczę, okresowo stosuję jakiś suplement i staram się nie jeść bez sensu (słodyczy, tłusto, w nocy).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 9:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyborowa napisał:
staram się nie jeść bez sensu (słodyczy, tłusto, w nocy).


?

porownam to do gotowania.
jak ktos jest leniwy idzie do restauracji a jak ktos ambitny sam stara sie cos ugotowac / upiec Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group