Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jak rehbilitowac w domu?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosiaczubacka



Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 9:07 pm    Temat postu: jak rehbilitowac w domu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem po urazie kolana, bardzo bolesnym urazie, juz o tym pisałam na forum, kolano nie zgina sie, tzn zgina sie do połowy, a dalej jest potworny ból. lekarz kazał mi je cwiczyc...ale jak mam to robic sama w domu??, dodam ze jestem 2 tyg po wypadku,(uderzenie kolanem w drewniany element podczas jazdy konnej, dodam ze galopowałam akurat)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zginac i prostowac na poczatek, a potem moze rowerek.
Powrót do góry
gosiaczubacka



Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 9:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a masarze w goracej wodzie???, wczoraj troche pozginałam i dzisiaj juz nie moge chodzic, boli jak niewiem co, czy tak to jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 6:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie polecam goracej wody, moze nasilac stan zapalny.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosiaczubacka



Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 07, 2006 6:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale lekarz alecił mi własnie masarze w goracej wodzie, powiem szczerze ze w wodzie jest mi lepiej zgiac noge( nie boli tak)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group