Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak przytyć ?? - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Cze 06, 2008 4:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ktore w porownaniu z szotami jest zabawka Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nabi



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kraków
PostWysłany: Pią Cze 06, 2008 10:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie jestem kulturystką żeby robic sobie szoty, temat jest jak przytyć, jeżeli znasz się coś na tym to powiedz mi co daje dibencozide Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lukasz525



Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 08, 2008 6:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam 14 lat i waze 55kg przy wzorscie 172 cm i chciabym przyty lecz nie wiem zabardzo jak. Czy spozywaniu duzo bialka np:mleko w proszku w 100g 27,00g białka,jaja 100g 12,5g białka,mleko krowie 2% tł 3,0g bialka,soja 100g 34,9 g białka i tak dalej moze mi pomuc w przytyciu??? czy białko pomaga w tyciu czy tłuszcze? jelsi wiecie co tzeba spozywac by przytyc to napsizcie mi na e-meila plis bmw525ix@autpgraf.pl zgroy dzieki"Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

e ludzie pisane tyisace razy

weglowodany + bialko + tluszcze - tycie

jedz powyzej zapotrzebownia, nie oszczedzajac sie przed snem i popoludniu ityjesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lukasz525



Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiula_88;D



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 19, 2008 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siemka!! Very Happy słuchaj,ja tez mam problem bardzo podobny do Twojego,mianowicie mam 20 lat 164 cm wzrostu i 45 kg wagi.Generalnie zaczęłam sie chyba do tego przyzwyczajać ale wiem że nie powinnam się przyzwyczajać,tylko nie wiem jak to zmienić.Lubie jeść i szczerze mówiąc wcale nie jem za zdrowo więc chcąc nie chcąc jakieś kg powinny dojść a tu nic.Zdało by sie troszku więćej i teraz szukam w miare szybkiej i skutecznej metody.Jak coś znajdziesz to daj znać Razz Laughing

---------

Olusiuuuuu!!mamy chyba to samo zajęcie jak narazie Laughing szukamy czegoś żeby przytyć Smile słyszałam ze mleko w proszku z normalnym mlekiem 2 razy dziennie przez 2 tyg daja jakies 4 kilo ale czy to prawda to nie wiem bo jeszcze nie próbowałam.Ale może spróbuje,co mi szkodzi w sumie Very Happy jakbys znalazła lepszy sposób,lub już jakiś miała to daj mi znać oki.... Very Happy Mr. Green moje gg12400751:*pozdrawiam


-------edited by emilka------
staraj sie nie pisac kilku postow bezposrednio pod soba. jezeli chcesz cos dodac, korzystaj z opcji "zmien"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aenyte



Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich Very Happy nie jestem sama Smile tez od kiedy pamiętam próbowałam przytyć i nic. jem całkiem sporo, ale niestety szybko trace zapał- kilka dni jem na maxa a potem już mi sie nie chce Confused mam 20 lat 164 i 46-47 kg. ale teraz są wakacje i ostro biorę się za siebie- kupiłam odżywkę MASS GAINER ultra low fat (mieszanka bialek i weglowodanów) srednio mi smakuje ale bede to wciskała miedzy posilkami.

Piszcie o waszych metodach tycia, co jecie itd. Smile za jakis miesiac odezwę się czy moja odzywka daje jakies efekty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krimez



Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 3:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siemanko Very Happy No więc ja natomiast mam 180 i 61kg, w związku z wakacjami postanowiłem jednak wziąć się do pracy, rzuciłem palenie, kawy również już nie piję, ułożyłem następującą dietę: rano jadam 3-4 bułki, 3 z twarogiem półtłustym, jedną z szynką do tego jogurt zazwyczaj jogobella, natomiast do picia gęsty sok pomarańczowy. Na obiad staram się jeść zazwyczaj zupę z ryżem lub makaronem, na drugie danie natomiast ziemniaki z rybką i buraczkami do picia jogurt. Po obiadku na podwieczorek zjadam 2 pączki i jakiś owoc. Co na kolacje jeść?? Tłuszcze przed snem?? na bioli miałem, że tłuszcze są długo trawione przez żołądek co warunkuje mniej efektywny sen..
Więc co polecacie na kolację? I jeszcze jedno pytanko.. orzechy włoskie? laskowe? czy jakiekolwiek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krimez nie masz diety..

Chcesz duzo przytyc niekoniecznie miesniami ? ryz bialy, chleb bialy do tego tluszcze ogolnie duzo jedzi ponad 25000kcal przytyjesz na pewno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krimez



Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 03, 2008 5:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przytyłem już około 3kg, ale to zdecydowanie za mało, no i wolałbym właśnie mięśniami bo zacząłem również ćwiczyć fizycznie. Odpowiedz mi jeszcze jakie orzechy? i co przed snem jeść?
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 7 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group