Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak przytyć ?? - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aneya



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łęczna
PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 1:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no właśnie jem co 2-3 godziny


a gdzie jest najwięcej węglowodanów??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 2:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cukier, miód, suszone owoce, produkty zbozowe i ciacha? tak mi się wydaje Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze Ci sie wydaje ale te skladniki omijaj :/ cukier opdyzszysz i to mocno :/

ANjlepiej: makararon, ziemniaki, kasze, do tego do wiekszosci posilkow zapodaj olej lniany,z oliwek Smile

ps dorzuc jogurty oraz produkty zbozowe Smile omijaj slodycze ,ciastka itd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mona-lisa



Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 11:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zamiast kanapek sandwiche z duza iloscia topionego sera Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wievie
Zbanowany


Dołączył: 05 Wrz 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 2:57 pm    Temat postu: 178cm wzrostu, waga 50kg :))) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie
Mam 178cm wzrostu a ważę tylko 50 kg.
Ponoć mam taki szybki metabolizm ale to mówią znajomi/rodzina. Nie wiem ile w tym prawdy. Chciałbym trochę przytyć, bo czasami wstydzę się pokazać niektóre partie ciała, np brzuch i klatkę piersiową. Nieźle widać mi żebra Smile)


-----edit by emilka-----
temat przenoszę do działu "Dieta i odchudzanie" i przyłączam do tematu, dotyczącego chęci przytycia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

175 cm około 55 kg- moja waga Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AGNES22



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: katowice
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 8:18 pm    Temat postu: jak przytyc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widze ze pisza tu osoby ktore podobnie jak ja nie moga przytyc.
Ja przy wzroscie 160 waze tylko 43 kilo- nie odchudzam sie mam 6 miesieczna coreczka podczas cizy wazylam dokladnie 60 kilo bylam szczesliwa, ale co mi po tym jak zaraz po urodzeniu malej schudlam nawet bardziej niz przed porodem bo wtedy moja waga wachala sie pomiedzy 45-47kg. Slyszalam ze odzywki dla kulturystow wywoluja skutki uboczne, ale chcialabym sprobowac widze w tym moja ostatnia szanse bo czuje sie bardzo zle majac taka wychudzona sylwetke. Czy ktos moze cos o tym napisac. Czy to rzeczywiscie prawda ze niektore odzywki powoduja nawet do 6-8 kilo przyrotu wagi??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Sty 08, 2008 12:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ech ile razy mozna pisac ?

Bialko czy weglowodany <gainer etc> to cos na ksztalt jedzenia.. Dlaczego nie umiecie sobie diety ulozyc ? posilki co 2 - 3 godz.. Do tego kupcie sobie orzechy i slonecznik <najbardziej kaloryczne jedzenie na swiecie> pdo tych ktorzy chca przytyc.
Policzice ile wczoraj zjedliscie kalori i wklejcie, do tego dorzuccie wage to powiem wam czy przytyjecie czy nie..

Do tego zamiast herbbaty pijcie soki i po problemie..

A suplementy nie wywoluja skutkow ubocznych jesli nie pijesz ich duzo.. normalne ze moze nie byc za fajnie jak zaczniecie pic po 3 - 4 szejki dziennie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bibułka



Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 08, 2008 4:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja waże 51kg przy wzroście 170 czy to mało??? :?: :roll:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hipa



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 7:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem nowa, od dłuższego czasu obserwuje ten temat i postanowiłam wkońcu napisaćWink

Opracowałam sobie dni jedzenia, składające się z z 6 posilkow dziennie, pozniej wkleje cały plan;)

Od jutra zacznę także korzystać z tych tabletek d.magnum, więc okaże się jakie z tego wyniki będą bo chce przytyć z 3 - 5 kg, gdyż waże 53 kg przy wzroście 1,70 i być moze nie jest to tak żle ale i tak żle się w mojej skórze czuje i z tego co slyszałam mam grube kości co dodaje kilka kg, a na zewnątrz tego nie widać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 5 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group