Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jak przyspieszyc porod

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zniecierpliwiona



Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 9:10 pm    Temat postu: jak przyspieszyc porod Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc kochane
Dzis weszlam w 36 tydzien ciazy i juz poprostu nie moge, nie mam dalej sily ,wszystko mi przeszkadza ;chodzenie,siedzenie,lezenie a nawet spanie tak bardzo chcialbym juz urodzic , dlatego pytam tez czy nie zna ktos jakis metod na przyspieszenie porodu bo juz poprostu dluzej nie moge
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justynna



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej zniecierpliwiona
Rozumiem cie doskonale bo czuje sie dokladnie tak jak ty iz jestem w 38 tygodniu ciazy -ale mysle ze ze przyspieszanie porodu powinnysmy zostawic lekarzom gdyz same mozemy wyzadzic krzywde nie tylko sobie ale przedewszystkim tej malej osobce na ktora tak bardzo czekamy!!! Zreszta jak widzisz masz jeszcze troche czasu i nie warto sie spieszyc.Mysle ze skoro juz byl by czas ze dzidzia chcialaby wyjsc to albo bys mial skurcze albo z pewnoscia zauwazyl by to lekarz prowadzocy twoja ciaze.Moim zdaniem skoro tyle juz czekalas to i wytrzymasz jeszcze te pare tygodni-jak wiesz napewno nie jest to nawet powiedziane ze pare tygodni moze urodzisz juz na dniach"!!! J bym na twoim miejscu jeszcze poczkala-sama nie moge doczekac sie mojej malutkiej dzidzi ale wole poczekac niz za szybko ja miec i jej zaszkodzic a potem zalowac.Nie mysl ze chce ci prawic jakies kazaniatylko chce dobrze
Pzdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 9:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez uwazam ze nie ma sie co spieszyc,wiem ze ostanie tygodnie sa ciezkie,tu boli tam boli tu uciska a tu znowu cos przeszkadza ,ale spokojnie tak malo czasu zostalo ze chyba nie ma co przyspieszac,malenstwo napewno jak bedzie juz gotowe na spotkanie z mamusia to da Ci znac,pozdrowionka i trzymam kciuki za Ciebie i malenstwo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez nie radzilabym przyspieszac samemu porodu,bo mozesz zaszkodzic maluszkowi,ja tez nie moglam sie doczekac porodu,bo moje dzieciatko tak mocno kopalo,ze bylo to nie do zniesienia,cale dnie i noce sie wiercil,ale nie robilam nic co by przyspieszylo Jego ''decyzje''o wyjsciu,sam uznal,ze pod koniec 37 tyg nadeszla pora na spotkanie z mamusia,wiec musisz byc cierpliwa,to juz naprawde nie dlugo.Zycze wytwalosci i powodzenia.Pozdrawiam Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group