Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak przestawić się

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ucio69



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 8:07 pm    Temat postu: Jak przestawić się Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam pewien problem a więc chciałbym nauczyć się kłaść spać o godzinie 22 zwykle nie mogę zasnąć przed 0:00 wstając to tylko "zwłoki " w lustrze widzę Laughing a sądzę że 7 godzin to trochę za mało proszę o pomoc Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 12:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idź spać o tej 0:00 a następnego dnia wstań o 6:00 i nie śpij do 22:00 (zrób tak kilka dni pod rząd)
ciekawe kto pierwszy się podda - organizm czy Ty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 10:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ucio jestem pewna ze przed snem zawsze katujesz kompa Razz niestety takie tgo skutki, promienie w kompie dzialaja tak ze nie da sie spac. dlatego jesli cchesz isc spac o 22 to zakoncz prace na kompie ok.21 Smile organizm sie wyciszy i zasniesz Wink mozesz wywietrzyc pokoj zeby rześko sie oddychało Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ucio69



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 10:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spróbuje Smile może sie uda Smile ale jak próbowałem położyłem się spać o godzinie 21 nie używałem od 15 komputera i nic Sad nie mogłem zasnąć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 12:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind, ja siedzę na kompie czasami do 24 i idę najzwyczajniej spać
nie mam z tym problemu.

Problemu ucia leży zapewne gdzie indziej, ale z tym musi iśc do lekarza, może on coś poradzi innego jak rady z forum nie zadziałają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yali to widocznie jestes silna i promienie na Ciebie nie działaja Wink. pozazdroscic. ale komp to uzaleznienie- trzeba z nim walczyc Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na mnie komp i ogladanie filmow na nim dziala usypiajaco Smile o Smile zaraz chce mi sie spac.. Rolling Eyes kazdy pewnie ma inaczej.
Powrót do góry
sparrow



Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 8:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też mam problemy z zasypianiem, ale to napewno przez kompa, np. wczoraj zacząłem grać o 19.00 jak lekcje zrobiłem i tak do 22.30 i później od razu się położyłem no i jak się kładę to dużo myślę i zasnąć nie mogę, ale zastosuję się do waszych rad, trzeba kompa ograniczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 10:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jak nie umie zasnac kupuje na drugi dzien 2 piwa i zasypiam od razu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 11:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to dobra rada, widzisz ucio? dwa piwka Wink

po dwóch piwkach hello odjeżdża do łóżeczka? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group