Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jak pomóc mężczyźnie

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agatka222



Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 2:07 pm    Temat postu: jak pomóc mężczyźnie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam pytanie ktore byc moze wyda sie wam smieszne ale odpowiedz na niejest bardzo dla mnie wazna.chodzi mi o ulzenie mezczyznie w bolu.jesli np mojego mezczyzne boli brzuch to lepiej go zostawic zeby nie urazic jego mestwa czy lepiej podejsc raczej jak do dziecka, przytulic, ucalowac, pomasowac po brzuszku i posiedziec z nim az mu przejdzie...?co wogole faceci o tym mysla?bd wdzieczna za podpowiedzi a za zdanie panow w szzcegolnosci.prosze sie nie smaic mam poprostu problem z wyrazaniem uczuc i strachem przed odrzuceniem

---edit by Wind_of_hope---
prosze nadawac tytuly tematom bardziej sugerujace problem.
temat przenosze w odp. miejsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja uwazam ze to jest to kwestia indywidualna faceta. czasem wola zeby ich zostawic w spokoju a czasem sie "politowac". To juz musisz wyczuc...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agatka222



Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 4:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ale nieraz mowia zeby ich zostawic a jak sie ni eulegnie to i sie przytula i jakos im lepiej...moze jakis pan sie wypowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 8:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tu poza Fever'rem mało ktory z panow sie wypowiada...czasem Zibi dorzuci 3grosze i tyle Razz wiecej facetow nie mamy wiec nie oczekuj masy stron do przeczytania Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przylanczam sie do malej mi: to sprawa indywidualna.

U nas jest tak ze jesli kogos cos boli to nalezy to powiedziec ... jesli sie nie mowi to oznacza ze nie boli to wystarczajaco mocno by zwracac uwage. Moze brutalne ale .. Proste zasady tworza mniej problemow, wystarczajacym problemem jest to ze brzuch boli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 12:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest to kwestia indywidualna i zależna od charakteru...jeden facet lubi jak ktoś się nad nim lituje, a drugi zgrywa twardziela i nawet nie powie, że go coś boli...moim zdaniem powinnaś się go zapytać jak możesz mu pomóc, czasem podanie zimnego piwka pomaga Smile moim zdaniem na pewno nie powinnaś do niego podchodzić jak do małego dziecka, podejdź usiądź koło niego, przytul go, pomasuj brzuszek - powinien być zadowolony Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agatka222



Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 6:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piwo na bplacy brzuch?hahaha;p
a jak to jest z waszymi facetami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 8:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja swojego pocałuje i mu bol mija Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 8:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm jak mojego coś boli (a on raczej rzadko o tym mówi i okazuje), to włącza mi się jak to mówie "opiekacz" no i skacze koło niego, herbatkę zrobię, przytulę, pocałuję i staram się mu jakoś pomóc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agatka222



Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 01, 2009 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za pomoc:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group