Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak pomóc koleżance?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
urszulanka



Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 09, 2011 2:45 pm    Temat postu: Jak pomóc koleżance? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Problem, który chcę opisać ciągnie się już ok. 1,5 roku. Moja wtedy jeszcze znajoma miała poważne problemy z sercem, kolejny wyjazd do ciepłych krajów spowodował pogorszenie się stanu jej zdrowia i w konsekwencji przyspieszoną operację. Zabieg wypadł dobrze, wróciła ze szpitala po tygodniu i się zaczęło.
Najpierw stopniowo, ale rozumiałam że czuje się dobrze, więc wydawało mi się to naturalne - cieszyła się życiem, miała sto pomysłów na minutę i ogólnie wszędzie było jej pełno!!! W między czasie skumplowałyśmy się bardziej, ona wszystkim opowiadała że to dzięki mnie, ja jej pomogłam itd. itp.
Od pewnego czasu natomiast jest nieobliczalna i nieprzewidywalna.
Przede wszystkim płacze z byle powodu - wystarczy kilku minutowe spóźnienie kogoś na kogo czeka, potrafi dzwonić za tym kimś co chwię, a z każdą minutą jej zdenerwowanie wzrasta.
Poza tym uważa że wszyscy jej zazdroszczą, że będąc w ciepłych krajach poznała super faceta i teraz jak on dzwoni to musi wychodzić, żeby nikt nie słyszał o czym z nim rozmawia.
W domu wszystko musi być zaraz, natychmiast porobione bo krzyczy na domowników.
Jej mąż, z którym dobrze się znam, prosił kiedyś żebym z nią porozmawiała, bo on się jej nie będzie "podkładał". Dla mnie nie jest to miłe, kiedy muszę ją stopować.
Szczytem szaleństwa był zeszły tydzień, kiedy to jej mąż miał wypadek samochodowy - na szczęście nic się nie stało, auto tylko do klepania.
Płakała już od poniedziałku, teraz płacze bo nie ma auta w garażu, a jak sama mi powiedziała tyle ma problemów i sobie nie radzi.
Wobec tego do pracy i z pracy jeździ ze mną. We wtorek mój mąż akurat tak się złożyło że nie mógł być punkt 14 koło auta, spóźnił się 15 minut. Dostała szału, że ona musi być zaraz w domu, natychmiast!! - myslałam że coś się stało, tak histeryzowała!!!! Dzwoniła gdzieś, płakała...okazało się że jadą do mechanika, ale po 15 dopiero!!! Szaleństwo kompletne!!
Moje nerwy też już były na wyczerpaniu, wsadziłam ją do auta, zawiozłam do domu, ale po drodze nie omieszkałam powiedzieć że cos się z nią dzieje i powinna się leczyć. Dzisiaj rozmawiała ze mną bardzo oficjalnie.
Chciałbym jej pomóc, bo widzę że ciągnie resztkami sił, ale nie wiem jak.
Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Gru 10, 2011 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem...
piszesz że koleżanka jest mężatką a jednocześnie, że poznała super faceta w ciepłych krajach i utrzymuje z nim znajomość.
z twojego postu przebija taka chaotyczność, że nie bardzo wiem o co chodzi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urszulanka



Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 3:32 pm    Temat postu: ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z całej mojej pisaniny zrozumiałaś tylko to że poznała faceta??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Z całej mojej pisaniny zrozumiałaś tylko to że poznała faceta??


Gosia85 napisał:
z twojego postu przebija taka chaotyczność, że nie bardzo wiem o co chodzi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julietlove



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: sudan
PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 10:17 am    Temat postu: witam. dobry dzień! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. dobry dzień!
Nazywam się Julia, widziałem dzisiaj swój profil i stał zainteresowanych, proszę wysłać mi e-mail teraz w moim e-mail tutaj (juliet.kabashi@yahoo.com), tak aby można było wysłać Ci moje zdjęcia i powiedzieć wam więcej o mnie ... Pamiętaj, na odległość lub kolor i wiek nie ma znaczenia, ale miłość sprawach przydzieleniu w życiu ..Proszę pamiętać, aby wysłać mi e-maila w mojej skrzynce (juliet.kabashi@yahoo.com) z miłości Julii ,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group