Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak pokonac lenia?

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ucio69



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 3:20 pm    Temat postu: Jak pokonac lenia? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Od jakiegoś pół roku mi to się objawia zaczyna mi się wszystkiego odechciewać, gorzej sie uczę nawet przyjemności przestały mnie bawić jak bym stracił swoje cele życiowe... Może jest na to jakaś rada? proszę o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martha...



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 5:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio tak miałam od jakiś 2 miesięcy do tego nie chcialo mi sie uczyc a mialam wazny egzamin przed sobą... poszłam do apteki i pani poleciła mi lecytyne na koncentracje i zapamiętywanie a gratis do tego dostałam guaranę na pobudzenie i chęć do życia... wydaje mi się że pomogło wydałam jakieś 30 zł i starczy mi to na 2 miesiące są to preparaty naturalne (tak na opakowaniu napisali) wiec nie mam sie czego obawiać... spróuj może i Tobie pomoże trzymam kciuki Smile Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ucio69



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 6:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proszę podać nazwę tej lecytyny jak i tego gratisu nie było to czasem Memory Formula?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po prostu Lecytyna Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martha...



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja była "WALMARK"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group