Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak oszukac testy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sara



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 11:32 pm    Temat postu: Jak oszukac testy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moi koledzy byli podejżewani o palenie maryhy jak palili tyton smakowy za pomocą fajki. Oni piją 8litrów mleka i oszukują testy na THC. W szkole nie palą maryhy, ale w weekendy robią ostre imprezy. Widzicie społeczeństwo teraz schodzi na psy. Jestem w 3ciej klasie gimnazjum. 75%szkoły, albo i więcej pali szlugi. Ja nie palę, ani nie piję, już tym bardziej nie cpam. Szkoda, że jednak większośc ludzi w moim wieku to robi. Czasami aż przykro patrzec. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Słaby
Gość









PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 4:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CENZURA

---- edit by Paweł:
Następnym razem będe ban na IP za takie posty.
Dopuszczam używanie wulgaryzmów, ale musi być ono uzasadnione. Same wugaryzmy to chamstwo które nie będzie tolerowane na forum.
Powrót do góry
Zuzaneczka



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 23, 2006 2:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w mojej klasie jest 25 osób no i z tego 24 palą zostałam tylko ja wiec tez sie spróbuj powstrzymac nie ma po co sie truc nawet dla towarzystwa~!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 6:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a w mojej grupie na studiach jest 29 osób z czego 3 palą. I zauważam bardzo szybki wzrost populacji niepalących. Co raz mniej osób pali, więc nie róbmy problemu gdy go nie ma. SPrawdźcie statystyki. pozdraiwam
Powrót do góry
Sara



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 6:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że można dostrzec większy wzrost patologii wśród młodzieży gimnazjalnej. Np. wciąganie tabaki nosem na lekcji chemii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
themon81



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Maj 19, 2006 1:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Akurat picie mleka nie pomaga dużo w oszukiwaniu testów na thc.
Mleko posiada tłuszcze w których thc sie rozpuszcza.

Po pierwsze testy te nie posiadają atestu ze względu na to że nie są skuteczne. (mówie tu o testach na siki). Jak wypijesz kilka litrów wody przed testem siki będą tak rozcieczone że w 80% przypadkach test wykazywał negatywny wynik.

Pozatym nie wiem jak teraz jest w szkole, ale za moich czasów pedagog nie miał prawa przeprowadzić na uczniu takiego testu bez zgody rodziców.
Wystarczy że porozmawiasz z rodzicami co ci grozi, i żaden rodzic nie zgodzi się aby pociecha dostała wilczy bilet za błędy młodości.

Prawdziwe testy na thc polegają na analizie włosa (thc osadza się w pewnym składniku struktury włosa). Lub na badaniu plazmy krwi.
Te testy są wiarygodne ale także bardzo kosztowne. Żadna szkoła nie zasponsoruje czegoś takiego.

Pozatym thc pozostaje w tłuszczu w organiźmie przez wiele lat.
np. Mistrz świata w half-pipe-ie z igrzysk olimpijskich, po 12 miesiącach abstynencji został zdyskwalifikowany ponieważ w jego krwi wykryto thc (chociaż oficjalnie nie jest ten składnik uważany za dopingujący)

Najlepiej nie palić. Jesteś w 3 klasie gimnazjum szkoda życia. Jest tyle fajnych rzeczy do robienia. Znajdź alternatywe (Parkour, Joging, Kino etc.) Ja zaczołem palić w 2 klasie liceum. Kiedy skończyłem liceum rozpaliłem sie na całego. Dzień polegał na kołowaniu siuwaxu i paleniu. Studia, biznes stały się rzeczą drugorzędną. W pewnym momencie powiedziałem sobie dosyć. Zmieniłem używke na bardziej zdrową (azot to też używka) i rozpocząłem nowe życie. Policzyłem ile mogłem przepalić pieniędzy i złapałem sie za głowe. Było to ok 7000$. W Lipcu będzie już 2 lata bez nałogu. Ludzie się mnie pytają czy pale. Oczywiście że tak. Jak mam okazje to pale. Ale nigdy już nie rozpocznę dnia od strzału z butelki w płuco. Mam za dużo obowiązków na głowie, dobrą prace i wspaniałą dziewczyne w st.petersburgu.

Do pewnych wniosków trzeba samemu dojść.
Życze ci powodzenia i wytrwałości w abstynencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majsterrr
Gość









PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 12:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prawda, palę już ok. 1,5 roku, dzień w dzień butlę, ostatnio powiedziałem sobie, że już tego nie chcę, takie proste to nie jest. Ostatnio miałem przerwy dwutygodniowe i od pierwszego dnia szkoły rzucam to chyba na zawsze, najgrosze jest na fecie rkecenia palenia ;/ Od chemii kości stają sie słabe i są kijowe zjazdy ;/ ee pieprzyć te narkotyki! Jak bym się cofnął w czasie, nawet bym tego nie dotknął ! Fajnie jest, tylko ze później narkotyki stają na pierwszym miejscu w życiu i robią sie różne problemy, nie radzę nikomu próbować bo się spodoba !!! A później będzie ciężko z tego wyjść. Można sobie coś zarzucić raz na rok góra, ale nie codziennie !

----edited by Yalissea
Proszę używać poprawnej pisowni polskiej. Proszę pisać wiadomości tak, by można było je bez problemu odczytać i zrozumieć. Wiadomość była mało czytelna. Nie poprawiłam jedynie słowa "rkecenia", ponieważ widzę, że posługujesz się innym słownictwem niż powszechne, więc nie wiem, co to może oznaczać. Podejrzewam, że to słowo "kręcenia". Poprawiłam literówki oraz błędy ortograficzne. Błędy stylistyczne oraz gramatykę zostawiam, ponieważ nie chcę zmieniać całkowicie postu użytkownika. Apeluję o porządek na forum.
Powrót do góry
varrior



Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 8:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam teesty od 4 lat, i mysle ze udalo mi sie jakos wam pomoc...

mianowicie:
kawaski nie dzialaja, ani inne szity do moczy metoda jest bardzo prosta...

nie pij 5 l wody.. probowalem nic nie dalo, najprostszym sposobem jest:

kiedy mama/tata mowi "nasikaj" masz schowane 3 piwa w pokoju.
Czekasz az zachce ci sie siku i robisz je do jakiego pojemnika zeby starzy nie widzielli, nastepnie odpalasz 1, 2 , 3 piwo i czekasz az zachce ci sie siku, przy takiej ilosci piwa zaczniesz sikac woda, mozesz sprawdzic czy mocz jest czysty, wystarczy wziasc krople na jezyk jezeli niema smaku to sikasz woda...
Sikasz moczem nie tym co leci na poczatku tylko tym z koncowki, test wychodzi ujemny ale prazekk zniknie po 30 minutach wiec zabierz test badz wyrzuc..., moze byc tak ze zostanie. Ta metoda dziala sam ja opracowalem. Zycze powodzenia...



btw...
Ganja zawsze ale to zawsze bedzie palona niema bata...
Palcie i Cieszcie sie ujemnym wynikiem..
btw, wasz mocz bedzie przezroczysty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
narni25



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Londyn
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 11:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sok grapefruitowy is the Best…tylko dużo go trzeba wyłoic inaczej nie działa…na testy z włosów potrzebny jest ziołowy szampon czyszczący..nie wiem gdzie jest w pl, jak trzeba to daj znac…przysle,pozdro600
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
prokata



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 1:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a dla mnie ćpanie to nie palenie marychy... gorsze są dla mnie szlugi...a zresztą co to za różnica co robią inni ja trzymam się swoich zasad i dobrze na tym wychodzę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group