Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jak osiagnac orgazm

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 10:00 pm    Temat postu: jak osiagnac orgazm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ukrywam mam pewien problem.
Uwielbiam sie kochac ze swoim partnerem ale problem polega na tym, ze podczas penetracji nie potrafie osiagnac orgazmu.... szczytuje podczas pieszczot ale nie przy stosunku.... Jak moge to zmienic? Czy sa jakies cwiczenia? mozna sie tego jakos nauczyc Sad
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Temat rzeka Wink mozna by pisac bardzo duzo. niektore kobiety po prostu nie sa w stanie osiagnac orgazmu podczas penetracji. to wszystko zalezy od umiejscowienia stref erogennych. niektore zas po prostu jeszcze sie tego nie nauczyly Wink zalozmy ze nalezysz do tej drugiej grupy. w pochwie kobiety znajduje sie tzw punkt G. najpierw sprobuj znalezc go sama. najlatwiej podczas masturbacji bo kiedy jestes podniecona to miejsce jest bardziej ukrwione. wsun palec do pochwy opuszkiem przesuwaj po gornej sciance. ten punkt jest wielkosci mniej wiecej jak pieciogroszowka. wyczujesz go jako miejsce gdzie skora jest jakby pofaldowana w porownaniu z pozostala powierzchnia. masowanie i stymulacja tego miejsca moze doprowadzic do orgazmu wlasnie. orgazm podczas penetracji osiagniesz wtedy gdy twoj partner bedzie stymulowal ten punkt czlonkiem. w niektorych pozycjach jest to latwiejsze. sa to pozycje gdzie penetracja jest gleboka np. pozycja od tylu albo "na jezdzca". musisz byc najpierw dobrze rozbudzona. drugi dobry sposob to polaczenie penetracji i pieszczot. wybierajcie takie pozycje w ktorych dodatkowo bedziecie mogli piescic twoja lechtaczke. jest jeszcze taki trik ale nie wszystkie kobiety to lubia. mianowicie uprawianie seksu w takiej pozycji i miejscu zebys mogla zwiesic w dol glowe. naprzyklad kiedy lezysz na lozku przesun sie tak zeby twoja glowa zwisala poza lozko. wtedy do glowy naplywa wiecej krwi. podobno dziala Wink ja probowalam pare razy ale jakos mnie to nie kreci. i na koniec powiem ci ze nie ma orgazmow bardziej i mniej wartosciowych. jesli osiagasz szczyt podczas pieszczot jedynie to naucz swojego faceta jak ma cie piescic i ciesz sie bliskoscia i przyjemnoscia. bo przeciez to wlasnie liczy sie najbardziej Smile Jesli masz wiecej watpliwosci- czekam na pytania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zamyslona4554
Gość









PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 1:46 pm    Temat postu: orgazm u kobiet Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pewnie pytanie... nie jestem zbyt doświadczona w tych sparwach... a to mnie troche zastanawia... jak wyglada orgazm u kobiet ? :>
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to trzeba by opisać z 2 stron Razz

Z meskiego punktu widzenia to skurcze pochwy, głeboki oddech, jęki.
To też zależy niektóre kobiety lubią ulżyć sobie głośno niektóre nie.
Po wszystkim wyczerpanie, zadowolenie.

Większość lubi gdy podczas orgazmu cały czas sie je stymuluje (o ile to technicznie jest możliwe).

Przyjemność, odprężenie, roskosz, rozładowanie napięcia.

No teraz trzeba by poczekać jak to czuje kobieta, jak czuje swój orgazm, może któraś to napisze Wink

W każdym razie jak by to nie wyglądało to sam orgazm nie jest najistotniejszy, owszem bardzo miło jak jest, lecz nie chodzi w tym wszystkim o przejście jak po liście punkt po punkcie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 5:56 pm    Temat postu: Re: orgazm u kobiet Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zamyslona4554 napisał:
mam pewnie pytanie... nie jestem zbyt doświadczona w tych sparwach... a to mnie troche zastanawia... jak wyglada orgazm u kobiet ? :>


Opisac sie nie da. Ale nie martw sie-jak bedziesz miala to napewno poczujesz Wink Pomylic sie tego z niczym nie da i przeoczyc tez nie. To troche tak jakby twoje cialo nagle wypelnilo swiatlo Wink Inaczej okreslic nie umiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 8:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i tutaj chyba meskie podejście do seksu sie przydaje Razz - lecz paradoksalnie ja wole te kobiece podejście Razz - szkoda tylko że żaden facet (ja też) nie zrozumiał tego do końca Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 8:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyzby? :wink:Meskie podejscie? To opisz meski orgazm Razz I nie mowie o objawach fizycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Radość, spełnienie, szczęście, zmeczenie - bez bajeczek ani też koloryzowania.

To czuje, reszta to ulga fizyczna po napieciu, a potem sennosc - ale to juz fizycznosc Wink

i co nie da sie opisać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 9:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No widzisz. A ja czuje jakby mnie wypelnialo swiatlo Wink Nie mow ze sobie nie umiesz tego wyobrazic Wink Chyba ze rzeczywiscie faceci przezywaja to inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie to światło mówi mi o wiele więcej niżeli mój opis Razz

Tylko zę ja z racji tego ze jestem facetem najpierw napisze oschle fakty a potem ubiore to w światło Wink (to chyba przez to ze musiałem nauczyć sie tego aby lepiej dogadywać sie z kobietami).

Więc wole twój opis, choć sam bym go nie umiał zbudować tak ładnie jak ty.

Ale dla kogoś kto nie wie jak wygląda te światło to chyba jednak słowo stękanie, zmeczenie i pot na cayłm ciele mówi więcej.
A światło zrozumie gdy to przeżyje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group