Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak nakłonić kobietę do sexu Oralnego?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luter



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 10:23 pm    Temat postu: Jak nakłonić kobietę do sexu Oralnego? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam po raz kolejny Smile .. mam problem Sad
Otóż jestem ze swoją dziewczyną już półtorej roku... kochamy się bardzo często, tak jak również bardzo często ja zajmuję się oralnie jej guziczkiem jeżeli mogę to tak określić Very Happy Ale odkąd jesteśmy razem ani razu nie dała mi poczuć jak to jest oralnie Sad dwa razy wybaczcie za określenie Razz "zwaliła mi" ale tak to nic więcej Sad i teraz o co chodzi ?
Nie wiem czy może ona nie chce?, ponieważ ja nie chce się jakoś narzucać.. bo tak mi głupio mówić co ma robić. Chciałbym żeby zajęła się mną oralnie ale nie wiem jak to rozwiązać ? proszę pomóżcie miii...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej jakbyś z nią porozmawiał, powiedział czego bys chciał, i zapytać co jest powodem tego, że ona nie chce.
wydaje mi sie ze jestescie ze soba na tyle dlugo, ze stac was na szczera rozmowe.
kazdy inaczje do tego podchodzi, wiec uwazam, ze zadne rady nie zastapia szczerej rozmowy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luter



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 11:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm wiesz.. rozchodzi się o to.. że ja boję się jej tak narzucać ten temat, jestem zawsze szczery, ale jeśli chodzi o to, to jest mi ciężko. Myślałem już o tym, ale sam nie wiem czego się spodziewać Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 12:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jedynie może tutaj pomóc szczera rozmowa, nic więcej Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ale jestescie razem juz 1,5 roku, to powinno byc normalne ze rozmawiacie o seksie, o tym co lubicie, czego nie, co byscie chcieli sprobowac itd.
nie rozumiem twoich obaw, jesli cie kocha, powinna zrozumiec, ze chcesz o tym gadac
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luter



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm dziękuję wam bardzo za pomoc Smile Jesteście wielcy, w takim razie spróbuję waszych rad Smile
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

luter nie kazda dziewczyna moze sie przełamac! wiekszosc na sama mysl o tym robi sie niedobrze i nie potrafia sie przemoc. ne mozesz jej zmuszac.jesli zechce to to zrobi a jak nie to trudno, chociaz wiem ze Wy faceci odlatujecie podczas oralu Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind of hope: ale nie dowie sie czy ona chce, ale sie boi, czy nie chce, bo...sie brzydzi, jesli nie porozmawia Wink

luter: ja tez mialam duze opory, ale on ze mna porozmawial wytlumaczyl, ze nie chce mnie do niczego zmuszac, zapytal czy cos jest nie tak.
powodzenia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak ale skoro dziewczyna tego nie robi wiec chyba jasne ze nie ma ochoty ... tak ja wnioskuje Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj nie zawsze, czasem nie robi, bo ma obawy, że nie potrafi i że jemu sie nie spodoba, albo, że się wygłupi, znam z autopsji. Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group