Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak kupić lek z zagranicy "Sulidac" ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mrozu89



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódż
PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 5:34 pm    Temat postu: Jak kupić lek z zagranicy "Sulidac" ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
moje ciocia jest poważnie chora, usunięto jej już jelito grube ale ma przeżuty dalej na jelito cienkie tzw. polipów jest to dość nie spotykana choroba sam też nie znam sie na niej dokładnie, próbuje znaleźć sposób aby kupić dla niej lek SULIDAC jest on produkowany w Jugosławii, można go zamówić w stanach ale kosztuje majątek i trzeba długo czekać, w Polsce jest nie dostępny, czy wie ktoś jak można kupić taki lek przez internet z krajów ościennych do polski, bo występuje on u jednych z naszych sąsiadów ale nie wiem u których, bardzo prosił bym o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lek jest w polsce niedostepny tzn? nielegalny ?
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mrozu89



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódż
PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 9:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem to nie jest w jakims wykazie leków i przez to nie można go tak po prostu sprowadzać ale za granicą bywa, rok temu znajomy w meksyku kupił ale teraz nikogo tam nie ma kto by mógł, a w jugosławi jest produkowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group