Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak jest z recepta?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stokrotka



Dołączył: 01 Mar 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 10:22 am    Temat postu: Jak jest z recepta? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam:) Kedys juz pisalam na tym forum w zwiazku z moimi obawami po pettingu-pomogliscie mi wtedy i dziekuje Wam za to:) bo wszystko skonczylo sie dobrze Wink Mysle,ze ja i moj chlopak niedlugo zaczniemy normalne wspolzycie i chcielibysmy sie jak najlepiej zabezpieczyc i doszlismy do wniosku,ze najlepsze bedzie polaczenie tabletek anty i prezerwatywy. I tutaj moje pytanie:czy po recepte na tabletki bede musiala chodzic co miesiac do ginekologa??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 10:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lekarze mają limity ile mogą wypisać opakowań na jednej recepcie i ile recept mogą wystawić jednemu pacajętowi podczas jednej wizyty.

Na górym śląsku sprawa jest bardzo przestrzegana przez RUM (rejestr usłyg medycznych) wszystko jest w komputerach więc lekarzą naprawde ciężko jest przekroczyć jakiś tam limit.
Chodz naszczęście ktoś pomyślał i lekarz może wypisać więcej niż 1 opakowanie danego leku Smile chyba do 3 jest maksimum.

Najlepiej poprosić lekarza o to abyś nie musiała co miesjąc do niego biegać bez potrzeby Smile


Ostatnio zmieniony przez Paweł dnia Sob Mar 18, 2006 11:03 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stokrotka



Dołączył: 01 Mar 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 10:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje bardzo za odpowiedz,pozdrawiam serdecznie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaki21



Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,mi ostatnio jak byłam to dał 3 recepty,ale powiedziął,żeby wszytskich od razu nie wykupic,bo jak się tabletki źle przyjmą to będe w plecy jakies 50zł.Oczywiscie recepty były bez daty,żeby nei uległy przeterminowaniu (z tego co wiem to sa ważne mieisac od daty wystawienia).pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group