Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak interpretować śluz?- przeniesiony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre podejście Wink) . Cieszę się ,że mogłam troszeczkę pomóc.
Pozdrawiam
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niepewna20



Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie ja jeszcze mam pytanie apropo tego śluzu przed miesiączką....dziś ją dostałam od rana i zauważyłam,że krew jest ale ten śluz ciągnący pojawia się razem z tą krwią..czy to też jest normalne?? Sad czy tak może się zdarzyć 1 dnia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak to zupełnie normalne Wink).
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niepewna20



Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a no to dobrze:) jeszcze raz dzięki za pomoc:) pozdrowionka:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamii



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 4:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć , mam problem ze śluzem a staram sie o dziecko ,a mianowicie kiedy zaczełam się starać o dziecko w srodku cyklu miałam śluz normalny ksiązkowy czyli ciagnący się ,przezroczysty . zaszłam w ciaze ale poroniłam ...mineło pól roku zaczełam na nowo starania dla lepszych wynikóe zaczołam brać olej z wiosiołka ,ale on mi skrócił cykl z 32 na 28 dni i wszystko było by dobrze gdyby nie fakt ze po odstawieniu tego wiosiołka w czasie dni płodnych mój sluz jest biały i wodnisty lub kleisty,a cykl znów 32 dni .. nie wiem co mam o tym myślec czy to moze mi uniemorzliwic zajscie w ciaze ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie koniecznie. Czasami śluz płodny znajduję sie przy samej szyjce i nie jest zauważalny na zewnatrz. Moze być równiez bardzo wodnisty i po prostu wypływac
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewka444



Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 01, 2010 6:18 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanko- co może oznaczać taki biały i gęstawy śluz...? Dodam tylko, ze za kilka dni powinnam mieć okres...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Paź 02, 2010 10:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli jest grudkowaty i nieciagnacy to oznacza zblizajacy sie okres, natomias jesli ciagnie sie i przypomina wygladem białko jaja kurzego tzn ze sa dni płodne i blisko owulacji Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamila111



Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 07, 2011 6:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a duzo śluzu przed okresem, białego, nierozciagliwego? To coś niepokojącego? bo słyszałam, ze powinno być sucho
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pią Sty 07, 2011 7:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kamila111, niekoniecznie .. śluz to indywidualna sprawa każdej kobiety, nie ma jednej konkretnej teorii jaki powinien być śluz przed okresem, a jaki po .. nie sugerujemy się tym, tak samo po śluzie nie rozpoznajmy ciąży .. możemy jedynie rozpoznać na podstawie obserwacji śluzu dni płodne 9wtedy zazwyczaj śluz jest przeźroczysty, odczuwamy nadmierną wilgoć w pochwie, śluz przypomina w konsystencji surowe białko kurze) .. ja np. też mam grudkowaty śluz przed okresem i czasem zdarzy się, że mam go dużo .. zależy .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group