Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak duża możliwość zajścia w ciąże?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Laleczka



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 10:43 am    Temat postu: Jak duża możliwość zajścia w ciąże? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam takie pytanie... Od kilku miesięcy biore tabletki antykoncepcyjnie, ale ostatnio wyjechałam z mężem na tydzień i zapomniałam wziąć ze sobą tabletek... Kochaliśmy się normalnie bez innych zabezpieczeń. Jak duża jest możliwość, że zaszłam w ciąże w tym czasie? Prosze o odpowiedzi. Jest to dla mnie bardzo ważne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 2:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest bardzo duza mozliwosc,ze zaszlas w ciaze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 4:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z poprzedniczka... ale 100% to nikt ci nie da Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nigriv



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podczas brania tabletek antykoncepcyjnych twoj uklad hormonolny zostaje "uspiony".by zajsc w ciaze i miec zdrowe dziecko musisz odstawic tabletki ok 3miesiecy przed planowanym zajsiem.Moim zdaniem sa male szanse ze zaszlas ale jezeli jestes w ciazy musisz koniecznie isc do ginekologa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Mar 01, 2007 12:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no fakt ale jak tylko sie odstawi tabletki to mzoe byc duza mozliwosc ze zajdzie sie w ciaze i do tego jeszcze czesto sie zdaza ze sa ciaze mnogie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Mar 01, 2007 12:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O,tak zgadzam sie z tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Laleczka



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 01, 2007 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to ładnie Razz Jedno dzidzi chciałabym mieć, ale dwa na raz... Oj oj Razz Dzięki za odpowiedzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group