Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak doprowadzić dziewczyne do orgazmu?

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 12:21 pm    Temat postu: Jak doprowadzić dziewczyne do orgazmu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na filmach i z zwierzeń czytelniczek Twojego Weekendu i innych ciągle widać i słychać że gdy partner wkracza języczkiem do działania na łechtaczce to partnerka krzyczy z rozkoszy i osiąga orgazm.....
nic podobnego, raz nawet przez godzine jej robiłem jęczyczkiem a potem rączką i paluszkiem a nawet i to i to naraz i nic Sad ona ma 18 lat.

Niby wie że orgazmu dziewczyna sie uczy itd, nigdy sie nie masturbowała a jak jej mówiłem żeby sprubowała to mówiła że jej to nie sprawia przyjemności jak sama to robi. Mimo wszystko gdy rozmawiamy o stosunku to wyczuwam w jej mowie że liczy na orgazm podczas niego a przecież to nie takie proste skoro nawet po francusku nie może go osiągnąć, boje sie że jak nie poczuje nic fajnego podczas stosunku to sie zniechęci i przestanie mnie kochać

ponadto zasugerowała że słyszała że podczas 1 razu to chłopcy szybko kończą i wtedy dziewczyna wogóle nie ma przyjemności i mnie tym totalnie dobiła mimo że nawet tego jeszcze nie prubowaliśmy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, ona nie jest z Tobą dla łóżka, na pewno.

Więc wcale nie przestanie Cie kochać.

A co do orgazmu musi sama poznać swoje ciało. Sama to nie znaczyć zawsze samotnie, możę być to z twoją pomocą.

Musisz dać jej troche czasu zanim zauważy co jej sprawia przyjemność a co nie. Jak narazie jest to dla niej jednakie, za jakiś czas jednak będzie rozrużniać wrażenia bardzo silnie Wink (jeszcze będziesz chciał jej powiedzieć "facet nie królik, potrzebuje odpoczynku").

Nie przejmuj sie tym ze nie wygląda to ja na filmach xxx.
One są kręcone bo normalnych orgazmów każdy ma po tąt, chce zobaczyć coś co nie jest osiągalne w żeczywistości a było by bardzo miłe.

Nie ma co sie wzorować na tym. Jedna wielka lipa, lepiej przytul sie do niej, pogłaszcz ją, posmyraj od czasu do czasu. Nie tak żeby mogła dojść tylko od tak, zostaw na chwile smyraj Wink niby od tak wcale nic nie kończące sie.
Porozmawiaj z nią wysłuchaj, niech zaśnie na twojej klatce (uwaga techniczna, w razie twardego snu należy ją "zrzucić" z siebie, tak sie tylko zasypia, no chyba ze chcesz przejść wielką katusze), ale zazwyczaj sama gdy uśnie to cofnie głowe na poduszke.

Sprawisz jej tym przyjemność, a to najważniejsze żeby czuć sie dobrze ze sobą nawzajem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Paź 01, 2006 12:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ona jest jescze mloda i nie wie co to prawdziwy orgazm.Wiem to poniewaz sama to przezylam.

----------edit by kobieta----------
Prosze nie pisac calych postow duzymi literami.
Powrót do góry
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 02, 2006 1:24 am    Temat postu: za bardzo się tym przejmujesz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uspokój się, z dużej chmury mały deszcz!
Niepotrzebnie tyle o tym gadacie, lepiej to zróbcie.
Pierwszy raz (pewnie i dla ciebie) nie musi być tym ostatnim.
Seksu jak wszystkiego trzeba się nauczyć.
Wspólne doświadczenia na pewno was zbliżą.
Kolejny raz, będzie już łatwiejszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 02, 2006 6:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:
Spokojnie, ona nie jest z Tobą dla łóżka, na pewno.


Nie chcę się wtrącać do Waszego związku, ani kwestionować Waszych uczuć... ale Pawle, nie możesz sądzić za kogoś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Ona jest jescze mloda i nie wie co to prawdziwy orgazm.Wiem to poniewaz sama to przezylam.


fakt bycia młodym nie oznacza braku wiedzy na temat orgazmu - nie jest powiedziane ze 50 letnia kobieta z poteznym doswiadczeniem wiec z czym ma doczynienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aguś lecz większe prawdopodobieństwo jest że kobieta 50 letnia zna swoje ciało nieco lepiej niż 16 letnia Wink Poprostu dłużej jest wstanie testować bodźce Wink

To kwestia wprawy pisząc kolokwialnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 6:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tu można długo polemizować - nie jest powiedziane też ze 50 letnia kobieta miała wielu partnerów Wink Wink a 16 - stki obecnie zdazaja sie baaaaaardzo doświadczone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote:d482b209f0="agusia39"]tu można długo polemizować - nie jest powiedziane też ze 50 letnia kobieta miała wielu partnerów Wink Wink a 16 - stki obecnie zdazaja sie baaaaaardzo doświadczone
ja znam i młodsze z bagażem doświadczenia Wink świat schodzi na psy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nieznany
Gość









PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 7:11 pm    Temat postu: orgazm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem z dziewczyna juz od 3 lach kochamy sie juz od dawna i jest nam razem bardzo dobrze ale juz od jakiegos czasu ona nie moze dochodzic jesli ja pomiziam to tak ale jak sie kochamy to juz nie moze czemu tak sie dzieje ?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group