Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jak często sie kochać

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tom77



Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 22, 2008 9:53 pm    Temat postu: poczęcie dziecka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie. na jak długo przed planowanym poczeciem dziecka należy wstrzymać się z seksem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Cze 22, 2008 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ze jak?? no to jak chcesz poczac dziecko jak nie chcesz uprawiac sexu?? pierwsze slysze Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nie powiem dobre Smile A może ci chodziło na ile trzeba się wstrzymać z seksem jak kobieta jest już w ciąży? Jak chcesz dziecko to pracuj wytrwale a nie ograniczaj Very Happy Powodzenia
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 4:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ehhehehehe moze o owulke chodzilo. wkoncu facet nie musi sie znac na naszych sprawach Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania26xp



Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 6:14 pm    Temat postu: Re: poczęcie dziecka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tom77 napisał:
mam pytanie. na jak długo przed planowanym poczeciem dziecka należy wstrzymać się z seksem?


nie wiem z czego poprzednicy sie śmieją masz rację w tym pytaniu otóż powinnaś trzy dni przed dniem płodnym niewspółżyć znaczy Twój mąż nie powinien ( w żaden sposób mówię tu tez o samozadawalaniu się) wtedy plemniki są mocniejsze./////
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monika26



Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tychy
PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 6:53 pm    Temat postu: jak często sie kochać Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich forumowiczów,

Z mężem staramy się o dziecko, lekarz kazał nam się kochać co 24 godziny.
Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam,
Monika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 7:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro lekarz tak kazal, to moze warto sprobowac. Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 11:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mysle raz a dobrze. Smile nie ma sensu kilka razy dziennie codziennie bo wtedy plemniki sa słabsze. najlepszy jest ten 1wszy wytrysk. ja bym sprobowała co 2 dni Smile wtedy szansa ze wogole nasienie dotrze gdzie powinno Smile powodzenia Exclamation Exclamation
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 5:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Parą starającym się o dziecko lekarze zalecają współżycie co drugi dzień w okresie płodnym. Nie ma sensu częściej . Plemniki muszą mieć czas na zregenerowanie się. W przypadku problemów z nasieniem ( o czym jeszcze powiedzmy nie wiemy) współżycie częstsze możne przyniesc odwrotny skutek. Tak jak koleżanka napisała "najlepszy jest ten 1wszy wytrysk" kolejne sa juz znacznie uboższe w plemniki a trzeci wytrysk w tym samym dniu praktycznie nie posiada plemników.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zbig



Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 10:38 am    Temat postu: Zapłodnienie - czy częsty wytrysk sprzyja zapłodnienu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy częste np. codzienne uprawianie seksu zwiększa czy zmniejsza prawdopodobieństwo zapłodnienia?

Pytam, bo zależy mi na zwiększeniu prawdopodobieństwa.

---Pytanie dołączam do pokrewnego tematu---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group