Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak całować kobietę / mężczyznę

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 1:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok dzięki Smile

A takie pytanie. Gdzie najlepiej całować dziewczynę? Nie chodzi mi o seks tylko pocałunki Smile Pzd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

za uszko i po karku, ogolnie szyja jest bardzo wrazliwa wiec działaj Razz mmmmmm przyjemnioszka Razz Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje Smile A coś jeszcze się znajdzie Very Happy Razz Pzd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 5:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm mysle ze pownienes sam poszukac miejsc odp. do pocałunku Smile moze Twoja dziewczyna zupełnie gdzies indziej lubi byc całowana (oczywiscie w granicach rozsadku), niektore np uwielbiaja byc całowane w stopy.. Wink Very Happy ale kto co lubi. Z biegiem czasu odkryjesz cudowne miejsca Wink pozdroffki i powodzenia. aha napewno ktos jeszcze dorzuci 5 groszy heh Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja powiem moje ulubione miejsca Wink
twarz : okolic ust i same usta, powieki
szyja, dekold, piersi, kark
brzuszek no i poniezej wzgorka lonowego Wink
wewnetrzne strony ud, posladki i miejsce pod kolanami hihi taki moj maly zakatek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Spróbujemy

A takowe pytanie. Jak całować żeby było na prawdę super?? Macie jakieś techniki? Pzd


Ktoś mi pomoże? Smile Proszę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 11:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja lubie najpierw delikatnie,dlugo takie lekkie muskanie ust i nie tylko... potem raz namietne raz takie lubiezne, jezyk gleboko, podgryzanie leciutkie i ssanie Smile hihi... no to zalezy od miejsca calowania lizac tez mozna - fajno Laughing
a!! jedna wazna rzecz... pamieaj zeby zawsze miec przy sobie gume do zucia albo jakis pstrykacz taki... musi byc przyjemny zapach z ust bo pocalunek to nie tylko dotyka ale takze zapach i smak Smile moj mezczyzna pali wiec zawsze dba o to zeby miec gume Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Gru 05, 2007 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok dzięki za pomoc Zobaczymy co da się zrobić. Jak tak mówicie to tak musi być Pzd

-----------------------------


A jak to jest z "pocałunkiem franuskim" Rolling Eyes ?? Dobre to czy nie warto? No i jak Confused Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Gru 06, 2007 12:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak to czy warto? wszystkiego warto spróbować w życiu! Very Happy

a masz na myśli, co konkretnie? taki zwykły pocałunek z języczkiem? bo ja tak, to najważniejsze, żeby język nie był statyczny, bo najgorsze co może być, to leżący bezwładnie język ;]

ps. a jak miejsc intymnych, to może nie w tym dziale..
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Gru 06, 2007 12:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o pocałunek z języczkiem, nie zwykły tylko jakiś z fantazją. Jak to robić gdzie tym języczkiem "grzebać" etc. No wy "starszyzna" zapewne wiecie, a ja sie ucze Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group