Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jajo płodowe

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kari



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 3:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy to normalne, że gdy sie jest w 6-8 tygodniu ciąży i widać jajeczko to lekarz moze nie widziec w nim płodu?? Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm.... moim zdaniem powinien widziec... a kazal ci przyjsc jeszcze za jakis czas??? bo czasami sie zdarza ze jajo jest puste ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kari



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale jak to mozliwe jest zagniżdżone i puste? kazał mi zobićbadanie krwi na HCG. co myslisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jumo



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 3:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kari napisał:
ale jak to mozliwe jest zagniżdżone i puste? kazał mi zobićbadanie krwi na HCG. co myslisz?


sprawdza czy napewno jestes w ciazy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 3:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no jest to mozliwe.... pecherzyk jest w sluzowce macicy a plod sie nie wyksztalca, czasem tak bywa albo zacznie sie podzial komorek ale na jakims tam wczesnym etapie wystapi jakis "blad" i podzial sie zatrzymuje - to nawet nie jest wina organizmu, po prostu sie tak dzieje....
a z tym badaniem to bardzo dobrze zrobil.... moze po prostu plodu jeszcze nie widac a jak pujdziesz nastepnym razem na usg to bedzie Smile ja trzymam kciuki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kari



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 3:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za pocieszenie. bo juz sama nie wiedzialam o co mogło chodzić w tym wszystkim. a mozesz mi powiedziec co to jest to badanie hcg? wiem ze jakis hormon ale co z czym i dlaczego to nie mam pojęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to chodzi o hormon " gonadotropine kosmowkowa " ten hormon zaczyna byc produkowany jezeli zajdzie sie w ciaze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kari



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak robilam testy ciążowe to wszystkie wyszły pozytywnie. czy to też tam dziala ten hormon? jak tak to znaczy ze bylam w ciąży a co teraz z tym wszystkim bedzie ... eh Crying or Very sad Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

badanie na beta hcg jest bardziej pewne i wiarygodne niz testy.... nie smuc sie <przytula> nie koniecznie musi byc tak ze ejdnak sie okaze puste to jajo... a jezeli by sie tak stalo to trzeba jeszcze probowac.... ja wierze ze sie uda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kari



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wielkie dzieki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group