Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jajo płodowe

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
żabka

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 7:23 pm    Temat postu: Puste jajo płodowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Postanowiłam napisać o swoim problemie i może znajdzie się ktoś, kto przeszedł to co ja.
W październiku w minionym roku zaszłam w ciąże,o którą starałam się bardzo. Taka byłam szczęśliwa, że nareszcie się udało. Już pisałam na tej stronie ale pod tematem postu chcę dzidziusia.
Pierwsza wizyta u ginekologa odbyła się pod koniec listopada. Obraz pęcherzyka na ekranie to coś wspaniałego - diagnoza lekarza ciąża wczesna. Powiedział, żebym przyszła na wizyte pod koniec grudnia i tak zrobiłam. W między czasie dbałam o siebie, nie dźwigałam i czułam się znakomicie.
22.12 mój świat się załamał bo na wizycie okazało się, że mam puste jajo płodowe. To był szok dla mnie i pytanie dlaczego ja, dlaczego tak się stało. Lekarz powiedział, że prawdopodobnie wystąpił błąd na poziomie komórkowym i wytworzył się zaśniad. Kazał odczekać jeszcze tydzień i jeśli nie wystąpi krwawienie to będę musiała pójść do szpitala na zabieg. Święta Bożego Narodzenia były takie smutne i bardzo bolesne.
W piątek przed Sylwestrem postanowiłam nie czekać aż krwawienie się pojawi i udać się na zabieg. Teraz jestem już tydzień po i jakoś się trzymam ale czasem mam takie chwile załamania i chcę płakać.
Mam pytanie czy plamienie lub lekkie krwawienie po wyłyżeczkowaniu jamy macicy utrzymuję się dosyć długo i kiedy powinna nastąpić miesiączka. Tak bardzo prosze o jakąś odpowiedz na mój post.
Czytam dużo na ten temat ale jakoś każdy opisuje to inaczej. Wiem, że najlepiej byłoby, gdybym porozmawiała z lekarzem ale chce zaczekać na wynik histo-patologiczny, który dostanę dopiero 24.01
Zrozpaczona Żabka Sad [/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik

Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 11:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej kochana zabko:* bardzo ci wspolczuje, wiem jak chcialas miec dzidziusia...ale nie ma ci sie zalamywac <przytula> trzeba byc dobrej mysli Smile wiem ze mi to latwo pisac bo nie przezylam tego co TY... ale mysle ze bedzie dobrze:) czasami tak bywa ze jajo plodowe jest puste, a jezeli chodzi o krwawienie po wylyzeczkowaniu macicy to roznie to bywa czasami jest bardzo krotko a czasami nawet trwa miesiac... z plodnoscia jest tak samo...najlepiej to porozmawiaj z lekarzem.
najwazniejsze jest teraz to zebys sie nie zamartwiala i byla dobrej mysli... dbaj o siebie... pozdrawiam i sciskam goraco :*
Powrót do góry
agusia39

Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

PostWysłany: Nie Sty 07, 2007 12:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

żabka - bądź dobrej myśli - wieże ze kolejna próba przyniesie oczekiwany wynik i wszystko będzie ok Smile

trzymam kciuki
Powrót do góry
olaa22

PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 12:24 am    Temat postu: Jajo płodowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

za wielkie jajo plodowe - to stwierdzil u mnie lekarz - jestem w 9 tc - ostatnio usg robilam tydzien temu i to wlasnie uslyszalam , czy wiecie cos o tym ? czy czyms to grozi ?zarodek jet w porzadku , jajo za wielkie , prosze o pomoc
Powrót do góry
olaa22

PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 12:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy ktos moze mi pomoc?? Sad
Powrót do góry
Aleksandra_2006

PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 8:57 pm    Temat postu: Czy to normalne? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem w 18 tyg. ciazy ... czy to normalne ze moze mi leciec siara tak mocno ze dzis zauwazylam troche na staniku "? czy to jest normalne ?
Powrót do góry
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik

Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze tak byc Smile kazdy organizm reaguje inaczej....
Powrót do góry
Aga xs
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 12:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z poprzedniczka,u kazdej kobiety moze wystapic w rozym czasie,ja zauwazylam w 8 m-cu dopiero.
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum

Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 12:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh możliwe możliwe:)Smile radze zaopatrzeć się we "wkładki"Smile
karotka

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdarza sie ze siara wyplywa juz w tak wczesnym okresie ciazy. Nie ma sie czym martwic. Kup wkladki laktacyjne i nos je. Nic innego nie zrobisz.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3