Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jądra i torbiel-problem z zajsciem w ciąze

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kmagdak



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 3:33 pm    Temat postu: Jądra i torbiel-problem z zajsciem w ciąze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problemy z zajsciem w ciaze ja mialam torbiela jajnika a maz po urodzeniu nie mial jader na wierzchu musial byc przeprowadzony zabieg. Czy ktorys z tych przyczyn moze miec skutki z zajsciem w ciaze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 8:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy torbiel był u ciebie usuwany - jezeli tak to czy wszystko odbyło sie sprawnie - nie było jakiegoś urazu ???


co do męza to nie ma tutaj zadnego problemu - takie przypadki nieoddziałowywują na późniejsza sprawność seksualną Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kmagdak



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 11:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak torbiel zostal usuniety bez rzadnego problemu, nie bylo tez powiklan... dzikuje juz sie troszke uspokoilam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 12:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro nie było żadnych powikłań to uważam ze nie ma to żadnego znaczenia przy ciąży Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kmagdak



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 1:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A kiedy mam dni płodne bo już się pogubiłam, okres mialam od4 do 8 pazdziernika, cykle mamdługie 31-32 dni
Z góry dziekuje za odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 2:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

według twoich danych najbliższe dni płodne wypadają u ciebie miedzy 18 a 25 października Smile

polecam kalkulator dni płodnych - poradnia.pl/rozmaitosci/fert.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kmagdak



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy jest jakaś różnica gdzie mierzy się temperaturę (usta, pochwa odbyt) do prowadzenia metody objawowo-termicznej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uważam ze nie - podstawą musi byc pomiar zawsze w tym samym miejscu - jednak dla pewności najlepiej mierzyc pod pachą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomiar temperatury do metody termicznej nalezy wykonywac regularnie,zawsze o tej samej godzinie,przed wstaniem z lozka. Mierzy sie ja WEWNATRZ ciala(pochwa, usta lub odbyt). Mierzenie pod pacha odpada gdyz nie daje tak precyzyjnego wyniku. musisz miec do tego swoj osobny termometr ktorego nie bedziesz uzywac w zadnym innym celu. Najlepiej gdybys go zmieniala jak najrzadziej tzn wyniki moga byc niemiarodajne jesli bedziesz czesto go wymieniac na nowy. Pamietaj o utrzymaniu go w czystosci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kmagdak



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 12:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jednak jest różnica sprawdzilam mierzyłam w jednym czasie w pochwie i pod pachą, w pochwie miałam 36,6 a pod pachą tylko 34 :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group