Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ja mam nastepujące objawy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maxwell32



Dołączył: 23 Lis 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 23, 2012 2:53 pm    Temat postu: Ja mam nastepujące objawy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam 32 lata o Poradnie zdrowia psychicznego zaczepiłem już 10 lat temu w związku lękami, depresją 5 lat się leczyłem na samych lekach po 5 latach przerwałem stwierdzilem ze nic mi to nie pomaga same leki. Od 3 lat jest gorzej doszły glosy w głowie calkowita izolacja od ludzi dwa miesiace temu zglosiłem sie ponownie do poradni zdrowia psychicznego na moja prośbę lekarz psychiatra skierował mnie do psychologa dopiero u psychologa godzinny wywiad i opowiedzenie o swoich problemach, psycholog pytal sie czy ktos z rodziny chorowal na schizofrenie lub inna chorobę, psycholog pokazał mi 10 tablic z kleksami mialem opisac co widzę na dwie pierwsze odpowiedzialem że nietoperz, ptak, na pozostałe że nie wiem.Psycholog stwierdził ze potrzebna jest mi pomoc że postara sie mnie zapisac do kolegi na terapie grupową , a takze mam chodzic do niego regularnie. Leki jakie mi zapisał lekarz psychiatra dwa miesiace temu to Seronil raz dziennie rano i chlorprothixen- co myslicie o tych lekach i czy mam schizofrenie bo nie pytalem sie psychologa co wykrył jaka diagnoze stawia.Obecnie pracuje jako dozorca praca nie wymagająca szczegolnego wysilku i kontaktu z osobami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 12:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy psycholog po jednej rozmowie jest w stanie od razu postawić diagnozę.
Leki które przepisał Ci psychiatra to lek przeciwdepresyjny (seronil) i neuroleptyk obniżający napięcie i działający przeciwpsychotycznie oraz pomagający poradzić sobie z wymienionymi przez Ciebie objawami.

długo już bierzesz ten "zestaw " leków?
jesteś w regularnej terapii ?
jak się obecnie czujesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maxwell32



Dołączył: 23 Lis 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 8:50 am    Temat postu: hej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

te leki biore od dwoch miesiecy objawy moze lekko ustąpily, ale dalej utrzymuja się lęki przed ludzmi , głosy w głowie, na terapię jeszcze regularną nie chodzę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Gru 06, 2012 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

często chodzisz do lekarza ? może trzeba zwiększyć dawkę leków?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AnnaWall



Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 06, 2017 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to co powiem zaszokuje co niektórych ale chciałam Cię zapytać jak u Ciebie wyglądają sprawy wiary. Znam wiele osób których podłożem wszelkich problemów psychicznych były tak na prawdę problemy z wiarą.
Mówisz , że głosy męczą Cię od kilku lat tabletki nie pomagają.


[zakaz zamieszczania linków na forum]
[zakaz zamieszczania linków na forum]

Mało kto mówi o tym ale balast niewyspowiadanych grzechów ciągnie się za nami przez całe życie. osobiście znam wiele osób którym do pomogło . albo od tej spowiedzi rozpoczęli nowy etap w życiu.

Zwłaszcza , że okres postu z jest najlepszym czas na pojednanie się z bogiem .

Jeśli się mylę to stracisz po prostu kilka godzin. Jeśli mam rację zyskasz nowe życie pełne harmonii i spokoju
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wojtek123123



Dołączył: 26 Kwi 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytam sporo na ten temat na : http://wp.pl/
__________________
<a href="http://wp.pl/">HTML</a> , BBCODE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malasyrenka



Dołączył: 06 Kwi 2018
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Maj 02, 2018 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo trudny temat. Myślę, że warto korzystać w takich przypadkach z pomocy psychologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group