Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Inseminacja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gwiazdeczka-79



Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 1:36 pm    Temat postu: kłopot z zajściem w ciążę Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, mam pytanko odnośnie kłopotów z zajściem w ciążę, może któraś z was miała podobną sytuację, to będę wdzięczna za info. Staraliśmy sie metodami naturalnymi przez kilka lat, niestety bezskutecznie.
Jestem już po 3 inseminacjach które nie przyniosły oczekiwanego rezultatu-dzidziusia.zażywam clostibelgyt, brałam także fostimon a teraz jestem na etapie menoparu. Dwa razy podano mi pregnyl na pękniecie pęcherzyka , pomogło -jajeczko zostało uwolnione ale niestety do zapłodnienia nie dosżło. Wszystkie wyniki badań które do tej pory przeprowadzono mam ok, i nie wiem w czym tkwi proble, czy to moze być kwestia mojej psychiki i tego że tak bardzo chcę zostać mamą czy to juz coś poważniejszego, lekarz mówi że powinno być ok, ale ile mam czekać , która inseminacja da w końcu dzidziusia, a mozę zdecydować sie na in vitro??? co o tym myślicie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania26xp



Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Pon Wrz 01, 2008 11:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja droga mnie też badania wychodzą ok też brałam clostibegyt i pregnyl i całą kupę innego badziewia hormonalnego przez 8 lat!!!!! i nic.... Tobie może pomoże przetykanie jajowodów (tak to się chyba nazywa) mi nie pomogło ja wybieram sie do kliniki leczenia bezpłodności... Tobie polecam urlop i odcięcie się od całej tej beznadziejnej rzeczywistości i wyluzuj może faktycznie gdzieś w psychice Ci to siedzi a jak to nie pomoże to zrób tak jak ja... klinika tam są specjaliści którzy na pewno nam pomogą jeżeli masz jajeczkowanie to w najgorszym wypadku zapłodnienie in vitro Smile powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karina25



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łódź
PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 8:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro nie pomogły inseminacje to może są kłopoty z zagnieżdzaniem? no bo przy inseminacjji drożność jajowodów nie jest istotna...dobry ginekolog w takiej sytuacji sprawdza progesteron i drugą fazę cyklu bada....a może laparoskopia? -może macica odrzuca?Oczywiście możesz zdecydować się na invitro,to zależy ile masz lat i czasu,ale ono daje40 procent więc też gra nerwów....ja jestem zwolennikiem szukania przyczyn niż leczenia na skróty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania26xp



Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 6:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mój znajomy z żoną na inseminacji był 4 razy bez skutku... wzieli urlop i wyjechali na wczasy dali na luz i teraz mają śliczną roczną córę. Spróbuj się rozlużnić i nie myślec cały czas o dziecku. Może trzeba udrożnić jajowody i zajdziesz naturalnymi sposobami. Dlaczego brałaś clostibegyt i pregnyl miałaś problem z jajeczkowaniem??? cierpliwości i powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewcia192



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 2:45 pm    Temat postu: Inseminacja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie czy ktoras z was przechodzila inseminacje w gamecie w lodzi jesli tak to z jakim skutkiem prosze o odpowiedz

---Zmieniłam tytuł na bardziej ogólny---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj niestety nie mogę pomóc Sad( ale popytam znajome na moim forum Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewcia192



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 12, 2010 9:14 pm    Temat postu: inseminacja a poronienia po niej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc wszystkim mam pytanie bylam 2 razy po inseminacji odczuwalyscie jakies dolegliwosci typu bole brzechu drobe krwawienie przrez kilka godzin po czy bylo pozniej np podejrzenie ciazy i nagle samoistnie poronienie bo moj lekarz stwierdzil ze moglam poronic bo dzien wczesniej zakulo mmnnie bardzo w brzuchu a na drugi dzien marzenia o dzidzi przepadly
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group