Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Infekcja grzybiczo-bakteryjna pochwy (mieszana)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ona77



Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 31, 2011 10:27 pm    Temat postu: .. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w sumie po 1 tabletce przestalo swedziec prawie wcale, wiec moze to nie grzybica była tylko jakas infekcja od tej nadzerki, nastepna wizyta za miesiac- z tego co słyszałam to lekarz jest raczej dobry a jedyne zarzuty jakie pod jego adresem slyszalam ze wlasnie zleca za duzo badan i nie chce wypisywac tabletek anty bez wszystkich badan- wiec to chyba dobrze. Na nastepnej wizycie mam zdecydowac czy leczymy nadzerke leep-loop

-hehh- już nigdy nie bede brac tabletek anty bo odkąd zaczełam je brac zaczely sie problemy:(

Dziekuje bardzo za odpowiedz- a o tej "chusteczce" tez na szczescie mówił- bo to może przerażać. I do lacibios tez wroce po kuracji:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kinga1234



Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 24, 2011 4:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprawdź lepiej czy nie masz chlmydii. Lekarze często olewają tą chorobę, a jak się dowiesz o niej przez przypadek, to przeważnie jest już za późno, bo takie zrobiła już spustoszenia w organizmie... W aptekach i na necie jest dostępny viola chlamydia test - jest to test do domowego użytku. Lekarzowi nawet nie musisz mówić, że zamierzasz go zrobić. Jeśli wynik będzie pozytywny, to dobrze radzę: zmień lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katesa



Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka , witaj mam pytanie czy przy infekcjii grzybicznej wargi sromowe mniejsze sa chropowate ,dokładnie na koncu warg sromowych przy wejsciu do pochwy sa na nich takie malutenkie gulki wzdłuż ? Dodam ze brałam nustatyne w globulkach ale cos mi sie wydaje ze nie pomogla bo czuje tam nadal pieczenie wlasnie na brzegach tych moich warg. czy to zle postawiona diagnoza ? Prosze o pomoc.
Lekarka przepisała mi długa terapie ale chce z kims przekonsultowac : pierwszy miesiąc - 4 dni przed okresem micromor 500 w trakcie okresu femidazol 7 dni , nsatepny miesiac to samo i nastepny . razem 3 miesiace . ale w mikromorze jest nystatyna a ona nie dziala na mnie wiec co tu robic? Pani Emilko prosze pomoc juz nie moge z tymi infekcjami brałam caly czas lactibios femine i i tak mnie dopadło .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lib_elle



Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 5:28 pm    Temat postu: wargi sromowe... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio mojemu partnerowi gdy mi robił dobrze ześlizgnęła się ręka i mnie zadrapał na wardze sromowej.. to było wczoraj.. dziś jak oddaje mocz i siedzę to czuje straszne pieczenie.. co mam zrobić?? do ginekologa nie mogę pójść bo nie mam legitymacji ubezpieczeniowej.. Sad proszę o poradę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 7:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Duża ta rana jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 5:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

katesa napisał:
emilka , witaj mam pytanie czy przy infekcjii grzybicznej wargi sromowe mniejsze sa chropowate ,dokładnie na koncu warg sromowych przy wejsciu do pochwy sa na nich takie malutenkie gulki wzdłuż ? Dodam ze brałam nustatyne w globulkach ale cos mi sie wydaje ze nie pomogla bo czuje tam nadal pieczenie wlasnie na brzegach tych moich warg. czy to zle postawiona diagnoza ? Prosze o pomoc.
Lekarka przepisała mi długa terapie ale chce z kims przekonsultowac : pierwszy miesiąc - 4 dni przed okresem micromor 500 w trakcie okresu femidazol 7 dni , nsatepny miesiac to samo i nastepny . razem 3 miesiace . ale w mikromorze jest nystatyna a ona nie dziala na mnie wiec co tu robic? Pani Emilko prosze pomoc juz nie moge z tymi infekcjami brałam caly czas lactibios femine i i tak mnie dopadło .

hej, takie krostki mogą być skutkiem grzybicy ale też niekoniecznie - nie jest to typowy objawy grzybicy. jeżeli nystatyna Ci nie pomaga, to może sugerować, że masz infekcję mieszaną - nie tylko grzybiczą. natomiast macmiror jest lekiem, który działa równiez przeciwbakteryjnie i przeciwpierwotniakowo, nie tylko przecuwgrzybicznie, więc jest szansa, że pomoże. to dobry lek - tylko pamiętaj o wkładce przy jego stosowaniu, bo mocno brudzi.
dziwie się lekarce, że kazała Ci stosować gyno-femidazol w trakcie okresu - nie pomyliłaś leku? w czasie miesiączki nie stosuje się globulek. moze flukonazol? on jest doustny i jego jak najbardziej można w czasie miesiączki stosować.
co do lacibios femina i tak dalej bym stosowała - tym bardziej przy tych lekach trzeba dostarczac dobrej mikroflory.

lib_elle, polecam przemycie jakimiś ziołami lub tantum rosa (bo pewnie spirytusem by Cię z bólu zabiło?) i posmarowanie maścią alantan a jeśli ta rana jest niezasklepiona tylko jakby ciągle żywa, to krem sudocrem lub fantastyczny jest żel solcoseryl (tylko nie stomatologiczny tylko normalny) - on tworzy taką błonkę i chroni ranę przed kolejnymi podrażnieniami
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
migotka28



Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: krk
PostWysłany: Pon Paź 24, 2011 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czytam ostatnio ciekawą ksiązkę dr Górnickiej, spotkałam się juz z takimi opiniami że wywar z cebuli bardzo pomaga na wszelkie problemy intymne i maść propolisowa, trochę to musi być uciązliwe, ja stosuje profilaktycznie a takze przy pierwszych symptomach niedyspozycji [reklama], ten jest doustny wiec niewielki problem:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Paź 26, 2011 11:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym Ci radziła odstawić te wlewki cebulowe i propolisowe - po co jak nic się nie dzieje? flora to co innego, ja biorę sprawdzony lacibios fem (szczepy przebadane) i to wystarcza. a propolis jest lepszy na bakterię - nie wydaje mi się, aby dobrą opcją było stosowanie go wraz z pałeczkami kw. mlekowego.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agamm



Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Lis 24, 2011 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale ten wywar to chyba raczej do podmywania a nie irygacji??? z tego co wiem nie zaleca się już robienia irygacji bo właśnie wypłukuje naturalną florę bakteryjną, a jesli już ktoś musi to tylko w połączeniu z lactovaginalem i nie dłużej niż 2, 3 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Lis 24, 2011 12:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w połączeniu w sensie najpierw irygacja (nie polecam) a potem lacto. bo odwrotnie to już całkiem nie ma sensu
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następny
Strona 20 z 23

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group