Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Infekcja grzybiczo-bakteryjna pochwy (mieszana)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katesa



Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 03, 2011 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej mam problem z infekcja grzybiczną oraz paciorkowacami .
Zrobilam wymaz ( biocenoza) - wynik candica albicans - b liczne
lekowrazliwość:
wrazliwy ketokonazol , flukonazol, itrakonazol, ekonazol , klotrimazol .
srednio wrazliwy : Nystatyna

oraz Streptococc agalactiae (group B) - licze bez diagramu gdyz w drugim posiewie juz mi ta bakteria nie wyszla .

Ginekolog zapisał mi Pimafucin kuracja 6 tygodni.
mam do was pytanie dotyczace przepisanego leku czy został dobrze dobrany? bardzo prosze o pomoc .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Mar 03, 2011 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie źle ;]
zamiast po prostu zapisać globulki clotrimazolum plus 150mg flukonazolu, to dał Ci coś co podobnie działa do nystatyny. nie rozumiem takiego działania. nie mówię, że nie podziała, bo jest szansa, że będzie ok, ale leki mogłyby być trochę lepiej dobrane Smile dokup do tego jeszcze lacibios femina i pamiętaj, żeby wstrzymać się od seksu na czas leczenia. a, w sumie możesz jeszcze dokupić maść clotrimazolum jeśli odczuwasz zewnętrzne swędzenia.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katesa



Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 04, 2011 11:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje Emilko , tak tez myslałam .wczoraj wziełam pierwsza
globulke Sad czy kontynuowac branie czy nie?
mam jeszcze pytanie 2 pytania :
Jestem po masturpalizacji lewego gruczołu bartolina po którym podano mi unidox antybiotyk około mieisiaca temu .trzy dni temu mialam zblizenie i boli mnie druga strona . czy to moze byc niebezpieczne? czy te globulki które zaczełam brac zmniejszą ewentualne zakarzenie?
bardzo prosze o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Mar 04, 2011 12:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

katesa, kontynuuj leczenie. co do masturpalizacji - jak długo jesteś po zabiegu? tydzień po zabiegu nie powinno się współżyć, musisz bardzo uważać na higienę i nosić miękką bieliznę. tym bardziej łykaj lacibios femina, aby się wszystko ładnie zagoiło i szwy rozpuściły (to zazwyczaj trwa do około miesiąca). i tak, globulki mogą też pomóc w tym przypadku Smile będzie dobrze!
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katesa



Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 04, 2011 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Emilko jestem miesiąc po masturpalizacji i po wzieciu antybiotyku , i nie wiem co sie dzieje ale drugi gruczoł mnie pobolewa własnie od 3 dni po
zblizeniu: ( co bys proponowała ? czy zansz jakis srodek przeciwbakteryjny którego moge urzyc aby nie zaifekował sie drugi ?
Rece mi opadaja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ona77



Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 28, 2011 10:49 am    Temat postu: :(( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy bój jajnika może miec cos wspólnego z grzybicą/ anfekcja bakteryjna pochwy? Miesiac temu byłam na to leczona (leki dobrane na podst wyników badan laboratoryjnych) a teraz objawy grzybicy znów wróciły i do tego boli mnie prawy jajnik ( chyba to jajnik bo bo boli mnie prawe podbrzusze i bok). Hehh do lekarza ide dopiero jutro i nie wiem co o tym myslec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Mar 28, 2011 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ona77, moim zdaniem ból w okolicy jajnika nie wiąże się raczej z grzybicą ani infekcją bakteryjną pochwy .. najczęstsze objawy to swędzenie i bolesność sromu oraz ból podczas oddawania moczu czy stosunku, zresztą sama wiesz, bo przechodziłaś z tego co piszesz taką infekcję .. być może jajnik boli Cię na owulację Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ona77



Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 28, 2011 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plus123 napisał:
ona77, moim zdaniem ból w okolicy jajnika nie wiąże się raczej z grzybicą ani infekcją bakteryjną pochwy .. najczęstsze objawy to swędzenie i bolesność sromu oraz ból podczas oddawania moczu czy stosunku, zresztą sama wiesz, bo przechodziłaś z tego co piszesz taką infekcję .. być może jajnik boli Cię na owulację Wink


na owulaje na pewno nie bo jestem na poczatku cyku, hehh ale i tak dziekuje za odp- jutro sie dowiem o mi jest- oby nic powaznego:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ona77



Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 30, 2011 8:03 pm    Temat postu: :)) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To znowu ja, ale nic nie poradze ze to jedyne forum na ktorym odpowiadaja na pytania kompetentne osoby;)


jak pisałam kilka tygodni temu lekarz na podst antybiogramu stwierdzil u mnie infekcje grzybiczno-bakteryjna i sporą nadżerkę. Infekcje miałam wyleczyc tabletkami i globułkami i nawet pomogło i po leczeniu jakis tydzien miałam spokój, pozniej objawy swedzenia powróciły wiec znów dzis byłam u lekarza- po badaniu stwierdził ze wszystko sie ładnie wyleczeło i zapisał albothyl . Po nastepnej kontroli mamy przejsc do leczenia nadzerki. Czy ten lek wystarczy? bo mnie naprawde bardzo swedzi i mam upławy i juz sama nie wiem czy przyczyna tych upławów jest nadzerka czy co?Sad




(wiem wiem powinnam spytac ginekologa ale i tak siedziałam u niego pół godziny i tysiac pytan zadawawałam bo bolała mnie okolica jajnika ale okazało sie ze nic tam nie ma)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Mar 31, 2011 8:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ona77, ciężka sprawa powiem Ci. teraz dostałaś lek mocno złuszczający i mam wrażenie że bardziej na nadżerkę czy na jakąkolwiek infekcję. może pomoże może nie. nie umiem się odnieść całkiem neutralnie do tego środka, bo go po prostu bardzo nie lubię i uważam, że bardziej szkodzi niż pomaga... w każdym razie nie przeraź się, jeśli po kilku dniach strosowania, wydobędzie się z Ciebie taka "chusteczka", złuszczony nabłonek pochwowy. po leczeniu KONIECZNIE łykaj lacibios femina, bo albothyl likwiduje całkiem też dobrą florę bakteryjną.
nie pozostaje nic innego, jak stosować się do zaleceń lekarza i zobaczyć, co powie na kolejnej kontroli.
a myślałaś o tym, żeby na wszelki wypadek przejść się do innego gina na konsultację?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następny
Strona 19 z 23

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group