Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Infekcja grzybiczo-bakteryjna pochwy (mieszana)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 21, 22, 23  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiec co cos takiego mi napisala:
pimafucin przez 4 dni 1 globulka, metronizadol tez po 1 kapsulce przez 4 dni, lactovaginal po 1 przez 5 dni
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Paź 28, 2010 9:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to może zrobić tak:
- metronidazol --> pimafucin --> metronidazol --> pimafucin --> metronidazol --> pimafucin --> metronidazol --> pimafucin i po tym lacto
lub
najpierw wszystkie metronidazole a potem pimafuciny i na końcu lacto Smile
i serio polecam dokupic jeszcze probiotyk doustna na czas kuracji
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 3:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny Wink nie wiem czy to wpłynie na okres, ale strasznie często oddaję mocz (czasem nawet co 2 minuty), zachciewa mi się strasznie, a potem jak dolecę to poleci tylko 2 kropelki Crying or Very sad a przy tym okropnie mnie piecze i boli jakby kwas mi leciał zamiast moczu .. a śluz mam taki strasznie żółty .. jak się załatwię to nawet do końca dnia potrafi mnie piec strasznie Crying or Very sad mam pytanie: czy to może być zapalenie pęcherza, może coś innego ? i czy może to wpłynąć na opóźnienie okresu .. ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 5:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, to może być zapalenie pęcherza. zasuwaj do lekarza, staraj się nie wstrzymywać moczu, pij dużo wody z cytryną, ogrzewaj podbrzusze, w aptece możesz kupić kapsułki żurawinowe które ułatwiają usuwanie bakterii z pęcherza, probiotyki ginekologiczne działające na układ moczowo-płciowy. noś bluzy i kurtki zakrywające nerki koniecznie.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 6:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka, dziękuję za odpowiedź Wink a swoją drogą: czy taka infekcja / zapalenie pęcherza mogą mieć znaczący wpływ na okres czy raczej nie ma to znaczenia i okres nie ma tu nic do rzeczy ? pytam, bo dziś mi wypada @, a jak na razie go nie ma .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czasami stany zapalne w ogóle, nawet niekoniecznie w obrębie układu moczowo-płciowego mają wpływ... ale nie powinien sie okres bardziej przesunąc niż o kilka dni
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 9:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka, niż o kilka dni, tak ? no to jestem spokojna, na razie 1 dzień mi się spóźnia, dziękuję bardzo za odpowiedź Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przyjdzie na pewno Smile bądź spokojna :*
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nastja, no już dziś mnie "prawie" odwiedził @, więc za kilka godzin powinien się rozkręcić na dobre Wink czyli infekcja opóźniła mi okres o 1 dzień .. a czy pomimo tego, powinnam po miesiączce pójść z tym do lekarza Rolling Eyes ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bukaodeszla



Dołączył: 05 Gru 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 6:57 pm    Temat postu: .. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fd

Ostatnio zmieniony przez bukaodeszla dnia Czw Gru 20, 2012 8:10 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 16 z 23

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group