Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Implanty antykoncepcyjne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bea57



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 23, 2008 10:37 am    Temat postu: Implanty antykoncepcyjne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Od jakiegos czasu mysle o implancie antykoncepcyjnym. Naczytalam sie roznych opini na ten temat i szczerze mowiac jestem w szoku. Nie wiem ktory artykul mowi prawde!!! Mam juz za soba przykre doswiadczenia z pigolkami i teraz boje sie wszystkiego co zawiera hormony. Bralam juz 3 rodzaje pigolek i po kazdych mialam problem, np. po hormonach przytylam 33 kg, a po odstawieniu leku mialam problemy z menstruacja przez dwa kolejne lata. W kazdym badz razie prosze was o porade. Moze wiecie cos na temat tych implantow lub innej bezpiecznej metodzie zapobiegania ciazy? Bo naprawde nie chce uzywac gumek do konca zycia Smile .
Z gory dziekuje i pozdrawiam



------edited by emilka----
nie zakładaj takiego samego tematu w kilku działach i nie pisz wielkimi literami całych tytułów tematów. ten zostawiam, bo wg mnie, to metoda bardziej hormonalna a drugi temat skasowałam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kania510



Dołączył: 04 Mar 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 4:11 pm    Temat postu: implant antykoncepcyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również zastanawiam sie nad implantem antykoncepcyjnym, jest bardzo wygodnym środkiem antykoncepcyjnym, bo nie trzeba o nim pamiętać jak o tabletkach i jest aż na 3 lata. Jednak wiele dziewczyn narzeka na złe samopoczucie po wstrzyknięciu implantu , miedzy innymi huśtawki nastrojów , mniejsza ochota na sex, migrena, długie krwawienia lub tylko plamienia przez 3 lata .Ciekawi mnie również to jak ciało będzie funkcjonowało po 3 latach , czy wszystko wraca do normy jak przed wstrzykniętym implantem? czy później są jakieś problemy z zajściem w ciąże? pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group