Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Implant?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
light



Dołączył: 10 Mar 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 19, 2009 9:49 pm    Temat postu: Implant? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, jako ze sie zaciekawilem, slyszalem ze sa pewnego rodzaju implanty ktore wszczepia sie kobieta w okolice pach, oczywiscie z hormonami, ktore zapobiegaja przed ciaza przez 3 lata, jak to dokladnie wyglada i jaki jest koszt?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala8384



Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: szczecin
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kilka miesiecy temu wyjelam taki wlasnie implant z ramienia takze mam nadzieje ze pomoge.z tego co sie orientuje nie jest on dostepny w polsce.gdzies na forum czytalam ze mozna go zamowic ale koszt to okolo 2000zl.i faktem jest ze nie kazdy lekarz ci go zalozy bo nikt prawie nie mial z nim nic wspolnego i z wyjeciem tez moze byc problem.to tyle co wyczytalam na jakims tam forum.a z doswiadczenia,...obecnie mieszkam w uk a tu on jak i cala inna antykontepcja jest darmowa.na skorze robia male naciecie i wsuwaja go pod skore.nie jest on widoczny jedynie czuc go i wyglada jak zapalka:)dziala 3 lata po czym mozna go wymienic.skutecznosc 99 procent.zawiera wysoka dawke etonogestralu.niby dobry jak dla mnie zawsze roztargnionej.ale ma rowniez mnostwo skutkow ubocznych.i u kazdej kobiety inne.ja np;stracilam apetyt.wpadlam w silna anemie.leczylam sie nawet antybiotykami.mialam wstret do jedzenia.zjadlam kawalek i czulam ze jak ugryze jeszcze jeden to zwymiotuje.a co najgorsze moj okres zwariowal.mialam go 20 dni na 30.czyli i tak i tak nie moglam uprawiac seksu , wiec implant nie byl mi potrzebny.wydalam majatek na tampony:)na ang forach wiele kobiet narzeka na skutki.albo masz okres 30 dni albo wcale.tyle ze dziala 3 lata...jedyna zaleta...wyjelam po roku.bolalo....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zeberflis



Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 16, 2015 9:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobry wynalazek pierwsze słyszę o tego typu rzeczach. Technologia idzie do przodu ale czy na dobre nie wiem z tego co czytam to to nie zbyt opłacalny biznes.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group