Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Imię dla synka :)

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 10:00 am    Temat postu: Imię dla synka :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, szuklam imienia dla chłopczyka, przekopałam juz cały internet ale nic ciekawego nie znalazłam, imiona polskie są oklepane i wolałabym znaleźc jakies ciekawe imię zagraniczne, takie które są teraz w modzie. Proszę o pomoc!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 11:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja zupelnie nie wiem jakie mogloby byc imie zagraniczne, mi osobiscie sie to nie podoba Smile ja przystaje przy polskim imieniu i zawsze chcialam zeby moj synek mial na imie Adam Smile i tak bedzie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 3:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A moze zamiast wybierac imie zgraniczne,zastanow sie nad polskim tylko mniej popularnym,mnie sie bardzo podoba imie Krystian,Marcel i jak bede miala drugiego synka to napewno bedzie mial ktores z tych imion.Juz jedego synka mam,ale ma normalne,polskie i bardzo ladne imie Kacper.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 7:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mi się podobają polskie imiona... Na przykład Mateusz, Rafał, albo Michał... Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi Mateusz, Dawid, Krystian, Tomek, Piotrek Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dawid feeeeee Wink a Tomek jak najbardziej Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehehehehe DAwid fe bo pewnie były jakis co?? Laughing Razz aTomek to juz wiem dlaczego Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadlas heheheh Laughing
ale Dawid nie tylko z tego powodu mi sie nie podoba, zawsze tak bylo hehehe.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehehe dziewczyny większość imion które opisujecie jako "polskie" tak naprawde nimi nie są. Jest bardzo mało polskich imion. Większość z nich to zpolszczenia imion zagranicznych. Imiona typu Kacper, Dawid, Jakub itp. to typowe imiona żydowskie, tzn. pochodzące z rejonów Jerozolimy.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Kwi 05, 2007 9:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety ja napewno nie dam żadnego polskiego imienia. Po pierwsze żadne mi sie nie podoba, a po drugie zaraz mi sie kojarzy z jakąś osobą. I mojemu partnerowi również. Także dziękuję za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group