Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ilośc płynów

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
2
Gość









PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 9:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od mleka biegunka hehe
Powrót do góry
Sara



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 19, 2006 1:44 am    Temat postu: Re: Ilośc płynów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

iskierka napisał:
Mam pytanie odnosnie ilosci spożywanych płynów w ciagu dnia,odkąd pamietam pije bardzo dużo herbaty Neutral (do 12 dziennie) jakieś 2 kawy 1 rano i 1popołudniu .Gdzies kiedyś czytałam ze powinno się dziennie spożywac ok1,5 l płynów?;/ Ale nie wiem czy to w moim przypadku jest normalne...musze tyle piĆ inaczej mnie strasznie "suszy" Ktos mi kiedys wspominał o cukrzycy ale ja ni słodze Neutral I nie nadużywam cukrów !


cukrzyca wiąże się z nieprawidłową pracą trzustki. A suszarnia włącza Ci się dlatego, że pijesz za dużo herbaty, która ma włąsciwości wysuszające. Pij lepiej wodę, która odtruwa organizm i nawilża (najlepiej niegazowaną)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bakintek



Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 1:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja najwiecej wypilem 24 szklanki herbaty.. zawsze robie sobie po 2 szklanki, czyli to jest 6 litrow... i nie sikam czesto... jak juz to robie to 2 litry na raz Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DonMateok



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja se w wakacje moglem nawet wypic 6 butelek z woda gazowana Very Happy ( 1,5 x 6 ) + herbaty itd ;] i mi jakos to nie przeszkadzalo chociaz troche w brzuchu bylo czuc jak sie woda przewraca ;D ale chociaz troche czlowiekowi sie przemyl organizm Very Happy

Pozdro Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group