Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ile żyje plemnik po wytrysku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michaasss



Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 25, 2013 9:14 am    Temat postu: ile żyje plemnik po wytrysku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
ostatnio współżyłem z dziewczyno chyba w dni płodne i mam pytanie... wieczorem uprawialismy seks i skonczyłem w jej ustach ale to jeszce nie sedno sprawy ... poszedłem go umyć i poszliśmy spać... i z rana w nią wszedłem na chwile czy mogło dojśc do zapłodnienia ??
prosze o odpowiedz ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Paź 25, 2013 12:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.

A zabezpieczeń to nie ma? Radze najpierw się dokształcić w tym teamcie, a nie potem szukać pomocy na forum. Najbardziej irytuję "wszedłem na chwilę" - seks to nie zabawa.

Ponadto jak miało dojść do zapłodnienia jak:

A) skończyłeś w ustach?
B) Umyłeś go?

Jeżeli plemniki przetrwały np: na nodze czy penisie, to wszystko zależy od środowisko, nie mniej jednak ten czas liczony jest od 3 do 4 godzin. W macicy mogą przetrwać one nawet do kilku dni, ale na zewnątrz ich żywot trwa niespełna 4 godziny - w zależności od środowiska, bo może być to znacznie krócej.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group