Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ile kg stracilyscie od razu po porodzie ?

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paja2506



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Cze 12, 2009 11:49 am    Temat postu: Ile kg stracilyscie od razu po porodzie ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej. Chcialam zapytac ile przytylyscie w czasie ciazy i ile stracilyscie od razu po porodzie ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edyta76



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 12, 2009 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przytylam 17 kg po porodzie ubylo mi 10...po miesiacu nastepne 2 ...po 4 miesiacach w sumie stracilam 14..no i sa jeszcze 3 do zrzucenia!!!
chudnac po porodzie pomaga karmienie piersia!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelinaw113



Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja w ciazy przytylam 20 kg odrazu schudlam 7 kg jestem miesiac po ciazy i juz schudlam razem 11 kg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macedonia



Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przytyłam 22, po porodzie miałam już 15 mniej Smile Jestem 4 miesiące po porodzie i w sumie straciłam już 26kg, czyli ważę 4kg mniej niż przed ciążą. Moja Dzidzia wysysa ze mnie wszystko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KoffanaAgoosia



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 130

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

Skąd: NORWEGIA - OSLO
PostWysłany: Nie Sie 23, 2009 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam pytanko co do wagi w ktorym miesiacu sie przybiera na wadze ja jestem juz na koncowce 3 miesiaca brzuszek rosnie ale stracilam na wadze ok 2 kg czy to normalne? dodam ze wiem ze na pocztaku mozna tracic kg przez wymioty itp ale ja ani razu nie wymiotowalam nic mi sie nie dzialo przez ten I trymestr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KoffanaAgoosia



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 130

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

Skąd: NORWEGIA - OSLO
PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 1:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja przytylam 15 kg, odrazu po porodzie stracilam 7,5kg w ciagu tygodnia nastepne 4 kg jeszcze zostalo mi okolo 3-4kg moj synek ma 3 tygodnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 2:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JA przytyłam 5 kg a po porodzie miałam niedowage Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 12:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o kurde..az 7 stracilas? to bardzo duzo Smile
ale liczac tez wage dziecka tak? + wody płodowe, łozysko itp?

Dodano po 32 sekundach:

a rodzenie łozyska to cos okropnego jest?... to sie czuje tak samo jakby mialo wyjsc dziecko czy musisz na siłe przec i nic nie czujesz ze wyplywa?... blee
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 11:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochana 5-10 kg odrazu po porodzie to praktycznie norma. Samo dziecko około 3-4 kg+ łożysko około 1 kg+ wody płodowe około 2 kg. No i nie mozna zapominać o zwiększonej rozpulchnionej macicy . Waży tak około też 1 kg. No i do tego piersi z mleczkiem i powiększonymi gruczołami nawet moga ważyć 1-2 kg.
Rodzenia łożyska nie czuje się w ogóle . Jest takie galaretowate coś jak wątróbka;). Plum i już go nie ma.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 1:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o fujjj Razz
wiem wiem ze galaretowate ale ciekawi mnie po jakim czasie to sie usuwa z organizmu? tuz po urodzeniu dziecka? czy pozniej? lekarz wywołuje skurcze czy musisz poprostu przec aby to wypchnac?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group