Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Hydrominum

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fersja



Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 07, 2012 4:53 pm    Temat postu: Hydrominum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio pojawiły się reklamy tego suplementu, czy ktoś coś może w tej kwestii powiedzieć? Pytam bo borykam się z problemem zatrzymywania wody w organizmie, świadczą o tym np moje opuchnięte palce. Byłabym wdzięczna jeśli ktoś mógłby coś powiedzieć o tym produkcie.

Ostatnio zmieniony przez fersja dnia Czw Wrz 13, 2012 9:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pawelwro



Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 09, 2012 1:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie stosowałem, ale moja dziewczyna to bierze i jak na razie sobie chwali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fersja



Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 13, 2012 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale co to znaczy, że sobie chwali? Mógłbyś doprecyzować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pawelwro



Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 13, 2012 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No po prostu. Odkąd stosuje Hydrominum jej problemy dotyczące wody w organizmie uległy znacznej poprawie. Z tego co mi mówiła, to miała problemy szczególnie podczas miesiączki i faktycznie potrafiła przytyć 2, 3 kg. jak na razie miała pierwsza miesiączkę odkąd bierze ten suplement i mówiła, że widzi znaczną poprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fersja



Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 13, 2012 11:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To się właśnie nazywa doprecyzowanie, kolego. Dziękuję bardzo za informację. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group