Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

hormonalny balagan

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 8:23 am    Temat postu: hormonalny balagan Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam;
Juz zdaje sobie sprawe z faktu, ze zafundowalam sobie niezla burze hormonow... teraz czuje sie fatalnie, bola mnie piersi, wahania nastroju, jem jak najeta Sad((
A wszystko przez glupote. Odstawilam tabletki w polowie opakowania bo myslalam ze tak bedzie lepiej... Niestety.
czy moge wziac nowa tabletke w pierwszym dniu pierwszego dnia krwawienia?
Slyszlam , ze po odstawieniu tabletek jest nadplodnosc? Kochalismy sie z prezerwatywa, ktora nie pekla.....jednak caly czas mysle o mozliwej ciazy
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 10:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ile dni jesteś od odstawienia tabletek? skoro już odstawiłaś, to powinnaś chociaż z 3 miesiące odczekać aż zaczniesz znów je stosować.
po odstawieniu nie ma niepłodności. ale skoro gumka była i nic się z nią zlego nie stało, to ciąży nie będzie
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 10:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odstawilam 20 sierpnia......
poczekam trzy miesiace
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
novynette



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 1:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to dobra zakładka.. alebrałam tabletki novynette przez 4 miesiące, potem zrobiłam przerwę 2 miesiące, czy możliwe jest że okresu nie będę miała, czy raczej powinien być?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale jesteś teraz w trakcie tej 2miesięcznej przerwy czy jak?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
novynette



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 9:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak i raz miała okres, ale w sumie organizm nie wiedział żę nie będę tabsów brała, i potem cały miesiąc nie brałam i nie wiem czy bedzie normalnie czy nie. A bo to w sumie nawet miesiąc, sory nie popatrzyłam dobrze. Już na dniach powinien być, a chcę zacząć znów brać od najbliższej miesiączki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 9:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podobno powinno się robić przerwy w tabletkach minimalnie 3miesiączne, więc sobie trochę namieszasz. naturalny okres powinien się pojawić, ale nikt nie powie Ci, kiedy się pojawi. krwawienie z odstawienia było wywoływane pigułkami a to krwawienie już takie nie będzie
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
novynette



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a no właśnie, i biorąc pod uwage wcześniejsze miesiączki i ich regularność przed braniem tabletek okres powinien być jutro. ale jeśli do końca tygodnia go nie będzie to co mam zrobić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 9:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czekać :)
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
novynette



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 5:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

już drugi dzień boli mnie brzuch:( a zawsze jak mnei bolał to po 2 gdzinach miałam okres, teraz nic, nie wiem dlaczego Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group