Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Hormon wzrostu + hormon tarczycy T3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
allegro86



Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 1:28 pm    Temat postu: Hormon wzrostu + hormon tarczycy T3 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,

mam pytanie odnośnie przyjmowania hormonu wzrostu oraz hormonu tarczycy w cyklu trwającym 3 miesiące - w celu zdobycia masy mięśniowej oraz spalenia tkanki tłuszczowej.

Interesują mnie skutki uboczne, wpływ na organizm - oraz wszelkie opinie znawców w temacie.

wiek: 21 lat

pozdrawiam


-----edited by emilka----
wydaje mi się, że to dział odpowiedniejszy dla tego tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 5:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie ma niedoczynności żadnej to nie polecam faszerowania się hormonami. Hormonów ma być dokładnie tyle ile potrzeba a na pozbycie się tłuszczu i pozyskanie masy mięśniowej są inne, zdrowsze metody.
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shocked co wiesz na temat somatropiny ? ile msaz kasy ?

hormony tarczycy to sliska sprawa..

jesli bardzo Ci zalezy cos na saa zapodaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group