Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Homeopaty + grzybek tybetański

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lenka10212



Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 11:40 am    Temat postu: Homeopaty + grzybek tybetański Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam: )
Chciałabym się dowiedzieć, czy w przypadku gdy zażywam leki homeopatyczne ,mianowicie Thalium 47 na wypadanie włosów, mogłabym jednocześnie pić mleko z grzybka tybetańskiego, czy łączenie obu substancji mi nie zaszkodzi, czy stosowanie obu na raz nie ma żadnych nieprzewidzianych skutków.
Z góry dziękuję za odpowiedź ; d
pozdrawiam; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma badań które cokolwiek na ten temat by podawały...

Dla bezpieczeństwa między przyjęciem jednego i drugiego radziłabym odczekać ok 3h...

Dodano po 1 minutach:

PS.

Pisz w odpowiednich działach.
jest przeznaczony dopytań o lekach.
Daj znać jak przeczytasz wiadomość to przeniosę do odpowiedniego działu.

Koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM Forum.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lenka10212



Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 14, 2011 8:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Okej dzięki za odpowiedź; )

Sorki trochę się w tym pogubiłam i sama nie wiem gdzie mi się to zapisało x.x nom możesz śmiało przenosić x ) i jeszcze raz dzięki za odp; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group