Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

hirsutyzm

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ilona22



Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Hrubieszów
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 4:44 pm    Temat postu: hirsutyzm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem prawie pewna, że cierpię na hirsutyzm. Chciałabym się od Państwa dowiedzieć jakie zrobić badania, skąd wziąć skierowanie? Czy może być ono on lekarza rodzinnego??? Nie ma pojęcia co robić Sad Ta choroba jest straszna:( Mam dużo włosków na ciele i nie wiem co z nimi robićSad a ciągle przybywa ich więcej. Pomóżcie bardzo was proszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ilona22
Musisz rozpocząć od lekarza ogólnego(rodzinnego) który skieruje na badania hormonalne oraz należy wykonać badania ginekologiczne.Należy ustalić przyczynę objawów a następnie wdrożyć leczenie.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ilona22



Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Hrubieszów
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A te badania można zrobić bezpłatnie???słyszałam, że trzeba płacić. Różnie osoby piszą a ja już nie wiem co mam myśleć Sad Może ktoś się wypowiedzieć kto cierpi na taką chorobę. Jak to wszystko przebiega na czym polega leczenie. I najważniejsze, co z tymi włoskami. Nie chcę wyglądać jak facet, brzydzę się sama siebie Sad

Dodano po 1 godzinach 20 minutach:

Może jest chociaż jedna osoba, która ma tę chorobę i opisze jak to wszystko u niej wyglądało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 7:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ilona22
Badanie jest na NFZ.Aby coś więcej powiedzieć na temat leczenia,należy postawić diagnozę z jakiej przyczyny występuje a może być z kilku(a każdy inaczej się leczy)np z:zaburzenia endokrynne,gino,lekowe i kilku innym. Bez diagnozy(badań)nie można nic powiedzieć.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group