Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

hipodensyjne miekkotkankowe masy - ucho.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gorzkieMigdaly



Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 9:53 pm    Temat postu: hipodensyjne miekkotkankowe masy - ucho. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. czy moglby mi ktos wyjasnic czym sa jednorodne hipodensyjne miekkotkankowe masy?
dodam, ze dotyczy to ucha, a dokladniej jamy bebenkowej i wyrostka sutkowego. dostalam dzis wynik TK i tego jednego zdania nie bardzo rozumiem. oprocz tego napisano, ze nie uwidoczniono blony bebenkowej (jestem po trzech nie dajacych zadnych rezultatow drenazach ucha). stwierdza sie bezpowietrznosc jamy bebenkowej oraz komorek sutkowych wyrostka sutkowego kosci skroniowej po stronie lewej. Lancuszek kosteczek sluchowych ucha lewego srodkowego po stronie lewej o nierowych obrysach. Obraz struktur jamy bebenkowej i komorek powietrznych wyrostka sutkowego lewego jak w przypadku ostrego przewleklego stanu zapalnego. Lecze sie od jakis 4 lat na powracajace wysiekowe zapalenie ucha srodkowego, mialam, jak wspomnialam, trzy drenaze, faszerowano mnie roznymi antybiotykami, mialam przerozne badania, wlacznie z ogladaniem nosogardla. lekarze sa bezradni, a ja z kazdym dniem czuje sie coraz gorzej, bol jest nie do wytrzymania i szerzy sie na cala lewa strone twarzy, glowy, ucho, oko, kark i szyje. przez ostatni tydzien mialam wysoka goraczke, przyjmowalam biofuroksym 3g dziennie, bardzo pomagal mi na bol. bede bardzo wdzieczna za okazana pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group