Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

hiperprolaktynemia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
buny24



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 16, 2010 9:58 am    Temat postu: hiperprolaktynemia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam prolaktynemie i guza przysadki mozgowej ostatnio nic sie ni dzialo do teraz jak odczuwam bol glowy z lewej strony nasilajacy si jak biore glowe do dolu czy to moze byc wskazywac na wzrost guza? niedlugo pojde na rezonans ale chcialabym wiedziec czego sie moge spodziewac szczegolnie dlatego ze mam male dziecko 4 miesieczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

buny a skąd wiesz że masz guza, miałaś wcześniej robiony rezonans ??
Jakie masz poziomy prolaktyny i jakie leki bierzesz ??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buny24



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 8:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak kidys juz mialam wykonywany rezonans w 2008roku i teraz z 2tygodnie temu mialam wykonywany kolejny i sie okazalo ze urosl 3-krotnie niestety. przed ciaza bralam bromergon ale na czas ciazy i karmienia musialam go odstawic i prolaktyna nawet urosla do ponad 300 ale teraz ponownie zaczelam brac bromergon i jak narazie naszczescie zaczela spadac. mam nadzieje ze i guz sie zmniejszy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak w okresie ciąży należy odstawić bromek chociaż niektórzy lekarze uważają że mozna go brac dalej ...
Mam nadzieję że jak zaczniesz leczenie bromkiem to poziom sie wyrówna Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buny24



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 19, 2010 8:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i ja mam nadzieje bo mam 6 miesieczne dziecko to jest dla kogo byc zdrowym Smile cale szczescie ze guz reaguje dobrze na bromergon bo biore go jak narazie nie cale 2tygodnie a prolaktyna juz znacznie mniejsza ale mam jeszcze objawy rozne np slaba koncentracja jakies takie lekkie otumanienie czasami i mysle ze to minie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group