Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Higiena intymna w ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No pewnie. Używaj śmiało.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aniołek spokojnie. ciaza to nie wiezienie Smile
mozesz uzywac wszystkiego co jest przeznaczone dla kobiet ciezarnych Smile
bez obaw. po to je dopuszczaja do handlu Smile zeby były grozne to zaden koncern by nie pozwolił na ich sprzedaz Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Lip 20, 2010 8:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę środki do higieny intymnej "zwyczajne" nie te oznaczone dla kobiet ciężarnych są też odpowiednie. Są co prawda bardziej zapachowe itd ale to w niczym nie przeszkadza. Chodzi o to,że kobiety w ciaży są bardziej podatne na infekcje a ciężko z nimi walczyć z powodu małej ilości dozwolonych leków. Jednak płyny intymne w niczym nie zagrażają. Nie można jednak przesadzać żeby za bardzo nie wyjałowić tych miejsc ponieważ wtedy łatwiej o infekcje
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lip 20, 2010 9:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przede wszystkim nie wykonywać irygacji Smile a z płynów to polecam szczególnie (ostatnio zaczęłam używać) płynu AA Help (taki biały pojemnik z czerwonym napisem), on ma konsystencję bardziej krem-żelu a nie żelu, nie jest za bardzo perfumowany, nawilża i jest bardzo fajny. dodatkowo oczywiście przed infekcjami można się chronić łykając lacibios fem, probiotyki są bezpieczne w ciąży.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group