Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Hemoroidy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kukuku



Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 11, 2010 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Otóż mam problem, mam hemoroidy dotykam się po ujściu jelita i mam takie grube nabrzmione żyły, robiłem sobię lewatywe jak się podmywałem i tak zwieracze mi się sflaczały wlozylem palec do srodka to masa krwi , potem zrobilem tak jak bym sie zalatwial to kropelki krwi z woda lecialy potem wzialem lek distreptaza, lekarz mi przepisał nie wiem czy dobrze ze wzialem ten lek po podmywaniu... Prosze Napiszcie

Dodano po 7 minutach:

teraz boje się ze moge dostac jakiegos zakazenia czy cos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Lis 13, 2010 12:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale po czym masz dostać zakażenia?
po zażyciu Distreptazy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kukuku



Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 1:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, nie po zażyciu Distreptazy, otóż ja u lekarza byłem 5 listopada 2010 a ten objaw miałem już pod koniec września, nie chciałem mówić rodzicom bo to była dość wstydliwa rzecz, więc zrobiłem sobie przed wczoraj lewatywe no i oczyszczałem o tych resztek, no i potem jak włożyłem palca do tyłka miałem cały palec w krwi no i się przestraszyłem, bo wtedy przed lewatywą się podmywałem po oddaniu stolca no i potem po lewatywie dokładnie wytarłem tyłek i jak po podcieraniu tyłka ręcznikiem to były małe plami krwi potem się przestraszyłem że mogę dostać lub dostałem jakiegoś zakażenia, które to zakażenie mogłem się nabawić przez 5 minut i w ogóle potem poszłem do lodówki wziąłem jeden czopek Distreptazy i włozyłem do tyłka czułem się jak by to wszystko rozpuszczało się, potem koniuszkiem palca to wyjście odbytu to takie była tłusta, w sumie Distreptaza ma w składniku że ma parafinę i wazelinę, ale boję się że mogę jakiegoś zakażenia dostać, z tym to nie można bagatelizować...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to, że po zażyciu czopka miałeś "oleisty" odbyt to objaw jak najbardziej normalny:) tak jest po tych, zresztą nie tylko tych, czopkach.
myślę, że zakażenia nie dostaniesz. w końcu przy hemoroidach normalne jest, że oddaje się stolec a jednak nikt zakażenia nie dostaje:)
stosuj się do zaleceń lekarza, bierz zalecone leki, stosuj się do zasad higieny i powinno być ok Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group