Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

HCV-jak leczyc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala123



Dołączył: 11 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bydgoszcz
PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 9:59 pm    Temat postu: HCV-jak leczyc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niedawno dowiedzialam sie ze jestem nosicielka HCV-chce wiedziec jak najwięcej o tej chorobie! nie mam zadnych objaw, czekam na wizyte w szpitalu zakaznym Sad boje sie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pinia



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje ze szukasz info poza tym co znalazlas w necie. Jakies osobiste przezycia, porady, historie ...

Niestety ja takowych nie mam, ale dziś oglądałam na TVNStyle -'grunt to zdrowie' i wlasnie caly odc jest o chorbach wirusowych wątroby, więc jak masz dostęp do tego kanału to looknij w powtórki w programie i obejrzyj-ciekawe rzeczy mówią Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala123



Dołączył: 11 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bydgoszcz
PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak szukam historii z zycia wzietych... mam dostęp bede sledzic powtorki, dziękuje Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 8:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez ogladałam ten program. U wiekszosci ludzi choroba przebiega bezobjawowo i przypadkiem sie dowiaduja ze sa chorzy. Nie zakładaj od razu najgorszego,zleca Ci podstawowe badania i dostaniesz szczepionki.
W sumie lepiej isc sie zaszczepic i wydac te 150zł niz potem dreczyc sie "a dlaczego ja sie nie zbadałam/em wczesniej?" Confused

mala123a ktorego typu masz zapalenie?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group