Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Hashimoto

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mania33



Dołączył: 06 Wrz 2017
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 4:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, wznawiam temat, bo i mnie dopadło hashimoto, ogólnie czuje się nie najgorzej, przynajmniej czytając powyższe wpisy wydaje mi się, że nie jest tak źle. Chciałam zapytać czy to prawda, że w leczeniu jest ważna dieta? Lekarz przypisał tylko kurację hormonalną ale czytałam że samo leczenie tabletkami jest mało skuteczne, czy stosujecie jakąś dietę? a może mógłby ktoś polecić endokrynologa z okolic Wrocławia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jarek174



Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak, na diete trzeba zwracać uwagę. Lekarz powinien Ci o tym powiedziec.
____
auto zastępcze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krystynag



Dołączył: 13 Lut 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 9:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam hashimoto od ok. 3 lat i już tsh mam w normie. Na początku też miałam wtórny zanik miesiączki, ale po terapii hormonalnej też się uspokoiło. Niby wsyztsko jest ok, ale nadal mam straszne problemy z cerą. Wcześniej nie miałam z tym, aż takich problemów, a teraz nie mogę sobie sama z tym poradzić. Może ktoś miał podobnie? Podejrzewam, że to właśnie od hormonów, ale nie chcę się znowu waszerować. Co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mania33



Dołączył: 06 Wrz 2017
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A rozmawiałaś o tym z lekarzem? Ja też kiedyś miałam problemy z cerą ale właśnie odkąd biorę tabletki na uregulowanie tarczycy to jest dużo lepiej, początkowo nie zwróciłam uwagi na to, że może to mieć związek ze sobą ale jak trochę o tym czytałam, to rzeczywiście jest tak, że to praca naszych hormonów ma na to duży wpływ. Szukam dobrego endokrynologa, który potrafi spojrzeć na pacjenta całościowo, bo widzę jak bardzo ważna dla naszego całego organizmu jest prawidłowa praca tarczycy. Może Twoje problemy z cerą to wynik czegoś innego, może dieta, a nie wpływ tabletek .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group