Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Harmonet - czy kolejność brania ma znaczenie?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinka79



Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 7:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny czytam i oczom nie wierzę, jestem wściekła bo moja ginekolog nie poinformowała mnie że mogę kupić tańszy odpowiednik moich tabletek. Dlaczego? Czyżby miała umowę z firmą faramceutyczną!!! Ja od zawsze stosowałam harmonet. Na poniedziałek umówiłam się na wizyte i podejmę temat zamiany tabletek na sylvie. Nie mam zamiaru kolejne miesiące dokładac sie do wycieczki pani doktor!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz poprosić w aptece o sylvie.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaudia844
Spamer


Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 26, 2010 6:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Coś w tym jest, że lekarze przepisują drogie leki... poczawszy od antybiotyków, poprzez leki, które chorzy stosują długoterminowo a i nawet dożywotnio (problemy kardiologiczne etc.) aż po tabletki antykoncepcyjne. No wiadomo, że lepiej jest przepisać pacjentowi np. lek wyprodukowany przez glaxo smith kline niż przez rodzimą firmę, no bo glaxo wyposaży doktorkowi gabinet, sypnie kasą, czy też tak jak napisała przedmówczyni - ufunduje wycieczkę. A to, że ludzie nie mają dylemat" jedzenie czy życie, to gówno lekarzy obchodzi..... Smutne ale prawdziwe Sad

Dobrze się dzieje, że zarówno w mediach jak i nawet na forach internetowych coraz częściej mówi się o tanszych zamiennikach leków. Niech ludzie wiedzą, że mogą leczyć się taniej Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Lut 26, 2010 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale nie róbmy tu off'a o lekarzach. Nie do końca tak z nimi jest. Ja się już wielokrotnie przekonałam o tym, zarówno jako pacjentka jak i studentka obserwujaca pracę swoich profesorów.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hammerofhate



Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 06, 2010 10:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niepokoję się o wygląd i długość mojego krwawienia... zaczęłam brać Harmonet 1 dnia cyklu - wiadomo, ale czy ktoś może mi powiedzieć ile powinien trwać i jak wyglądać okres gdy zaczyna się brać tabletki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Lip 06, 2010 1:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hammerofhate to zwykle jest kwestia indywidulana ale wiadomo nie od dzis ze tabletki powoduja ze krwawienie jest znacznie skapsze i czasem ma postac plamienia brazowego, ktore z czasem sie rozkresa, krwawienie zwykle tez trwa krócej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arpka



Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 11:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze że są jeszcze tacy ludzie jak ta przemiła pani aptekarka na którą trafiłaś. Szkoda że sa one jednak w mniejszości Sad Nie raz przedrażałam w aptece nieświadoma że moge wydać zdecydowanie mniej pieniędzy. Co do sylvie to ja osobiście przeszłam na nie z harmonetu nie dzięki "miłej" pani ginekolog, czy "miłej" pani farmaceutki. Tu pomogła mi siostra Smile Wiedziała o zamiennikach, nakierowała mnie, poszperałam w necie i tak oszczędzam juz dobrych parę miesiecy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monetka



Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 27, 2011 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny takie szybkie pytanie ... Ile płacicie za harmonet u siebie w mieście? Ja dzisiaj kupiłam swoje pierwsze opakowanie i zapłaciłam niecałe 27 zł ( apteka za grosze w płocku ). Podobno to niska cena, ale wolę się upewnić czy tak jest rzeczywiście. Przejrzałam sobie cały wątek i widzę, że moja pani ginekolog przepisała mi całkiem przyzwoite tabletki i nie ma co się specjalnie obawiać o skutki uboczne. Jutro zaczynam brać te pigułki, zobaczymy jakie będą efekty. Trzymajcie kciuki, pozdrawiam ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lenga



Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 29, 2011 10:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

27 zł? Niezła cena trzeba przyznać, ja płacę 33 i wydawało mi się, że to jest mało :/ Widać w warszawie jest po prostu drożej, ale sprawdzałam już w necie i w stolicy też jest apteka za grosze. Może mają tak dobre ceny jak w płocku. W sumie to dzięki za info, bo dalej żyłabym w przekonaniu że nie przepłacam. Pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group