Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Harmonet - czy kolejność brania ma znaczenie?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lis 19, 2008 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli dopiero zaczynasz brać te tabletki, to może być to plamienie, które na samym początku przyjmowania tabletek się zdarza. Organizm musi się przyzwyczaić do dawki hormonów zawartych w preparacie.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nojje



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 19, 2008 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A i jeszcze jedno pytanko. Może wydac się śmieszne, ale, czy przez te 6 dni od kiedy zaczęłam brac Harmonet możliwe jest, że tak urosły mi piersi???

Nie przesadzam. Ze zwykłego 75A (niestety...) zrobiło się hmm... małe B!
Widac różnicę po staniku i "namacalnie" hihihi. Czy to możliwe, że od tabletek? (przy mocniejszym dotyku boli - zwłaszcza lewa pierś)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Lis 20, 2008 1:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

możliwe
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nojje



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 12:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od kiedy biorę Harmonet (dziś jest 7 dzień pierwszego blistra), po każdym stosunku mam lekkie plamienie.
Trwa tylko przez chwilę, właściwie myjąc się po stosunku i wycierając - na ręczniku zauważam jasno czerwoną plamkę.
Zarzyło się już drugi raz (wczoraj i dziś).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nojje



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 12:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Muszę iść do ginekologa (mam już umówioną wizytę na czwartek).
Jestem w 13 dniu brania Harmonetu (pierwsze opakowanie), a od kilku dni mam bóle podobne do tych przed okresem... Do tego mam czasem lekkie plamienie (jasno-różowa wydzielina, jest jej malutko), a po stosunku trochę więcej...
Dziś podczas stosunku poczułam ból (pierwszy raz się to zdarzyło).

Zanim dostanę diagnozę lekarza - może mi ktoś powiedziec o czym świadczą te objawy? Czy pigułka w takim wypadku jest skuteczna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skuteczna jest. plamienia w czasie pierwszych 3ech opakowań są normalne. ale jeśli odczuwasz ból i krwawienie sie nasila po stosunku to moze to nadżerka lub infekcja?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nojje



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 27, 2008 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... w środku wszystko w porzadku.
Ponoc faktycznie takie dolegliwości podczas pierwszych opakowań są normalne.
Mam dokończyć to opakowanie, a jak nie przejdzie, zmieinć na inne tabletki.

Czy to prawda, że "małych" nadżerek się nie leczy?
Pani doktor zauwazyła maleńką zmiane, ale powiedziala, ze ponieważ mam dobrą cytologię to nie musimy na razie nic działać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Lis 27, 2008 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prawda to :]
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 5:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam głupie pytanie, właśnie kończę pierwsze opakowanie harmonetu (zostały jeszcze 3 tabletki) ale niemiłosiernie bolą mnie piersi, takie mam nabrzmiałe, czy to pod wpływem hormonów?
ciążę wykluczam, bo przecież tabletki biore Wink a nawet jesli to za wczesnie na takie objawy Very Happy (9 dni po stosunku?)
strasznie drazliwe sa, od wczoraj.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 5:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eye jak najbardziej możliwe.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group