Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Harmonet - czy kolejność brania ma znaczenie?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym poczekała na razie i wzieła normalnie następne opakowanie. jeżeli po kolejnym okazałoby się, że krwawienie wcześniej się pojawiło, to poszłabym do gina, bo możliwe, że tabletki przestały trzymać cykl i będzie potrzebna zmiana
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marpio



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 10:49 pm    Temat postu: pytanie! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie. biore harmonet od 7 dni(zaczelam 1 dnia cyklu). 2 dnia pominelam tabletke i wzielam ja dopiero z 3 tabletką. dzisiaj (7dzien brania) uprawialm seks bez zadnego zabezpieczenia. czy mogę zajsc w ciąze?
bardzo prosze o pomoc. z gory dziekuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, ryzyko jest
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bumbum



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 6:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej.
od dwóch dni pobolewał mnie brzuch przed okresem, dzisiaj rano zaczął boleć już naprawdę mocno, ale okres sie nie pojawial.. dopiero po poludniu zobaczylam trochę krwi.. wzięlam pigułkę o 16, brzuch cały czas bolał a krwi było dalej bardzo niewiele.. no i teraz to już w ogole nic nie ma.. zawsze miałam malo obfite krwawienia ale trwaly jakieś 2-3 dni.. czy tabletki będą działały jak będę je brała regularnie, nawet jak nie pojawi sie więcej krwi (dodam, że stosuje tabletki po raz pierwszy)? No i własciwie jaka może byc przyczyna tak słabego krwawienia.. ja myslałam ze może byc to spowodowane tym ze cały czas dzisiaj siedzę albo leżę (głównie przez ten brzuch).. no a u mnie to jest tak ze w czasie nocy np., to w ogole nie ma krwawienia..
czekam na jakieś podpowiedzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 12:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tabletki będą skuteczne
a takie słabe krwawienia mogły być skutkiem niskiego poziomu progesteronu w drugiej fazie cyklu
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Lis 13, 2008 10:10 pm    Temat postu: Krwawienie podczas brania Harmonetu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc!
Martwie się moja siostrą, bierze juz dobre 2 lata harmonet i wszystko bylo ok. Teraz w srodku cyklu zaczela plamic na brązowo (bez zadnych zapachow), przy wiekszym wysilku mowi ze ma krwotoki. Jak lezy i nic nie robi to nie krwawi. Wczoraj byla na dyskotece i krwawi. Mowi ze to jak okres ale mniej. Jutro wezmie ostatnia tabletke z opakowania i bedzie przerwa i jak nie przejdzie to sie wybierze do lekarza. Z tym ze ona mieszka w Wiedniu i tam ciezko jest cokolwiek załatwic a ja się martwię.
Czy to moze byc jakis polip? czy co?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lis 14, 2008 12:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę, ze skoro nasila się w czasie wysiłku fizycznego, to nie ma to związku z tabletkami choć czasami się zdarza, że tabletki przestają trzymać cykl. ale takie krwawienia mogą być objawem polipów lub nie daj Boże stanów przedrakowych, więc niech siostra zasuwa do ginekologa
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alice33333



Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 12:00 am    Temat postu: harmonet Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po jakim czasie od rozpoczęcia brania harmonetu jestem gotowa do współżycia bez jakichkolwiek innych zabezpieczeń??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 12:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli zaczęłaś pierwszego dnia miesiączki to od razu
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nojje



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 19, 2008 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś jest 6 dzień od kiedy wzięłam pierwszą tabletkę. Przyjęłam ją pierwszego dnia cyklu czyli w pierwszy dzień miesiączki. Miesiączka trwała 4 dni (praktycznie 4 dnia były to już same brązowe plamki). Myślałam, że okres się skończył.... a tu dziś od nowa krew i to obfita! Czym to może być spowodowane?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group