Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Harmonet - czy kolejność brania ma znaczenie?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oo ja tez słyszałam same złe rzeczy na temat tych tabsow. Jednej z moich kolezanek po nich strasznie zniszczylo cere Shocked miała nudnosci,zawroty głowy i musiała zmienic je..nie wiem,moze to zalezy od organizmu kobiety ale z tego co sie nasłuchałam to nie polecam nikomu Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no a znowu moja kolezanka sobie je chwali Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ada007



Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 3:53 pm    Temat postu: hermonet - odlozyc w srodku opakowania czy czekac pomocy!!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem od 4 dni biore harmonet chce je jednak odstawic poniewaz to nie byl trafny wybor i ze wzgeldow osobistych chce zaprzestac branie pigulek. moje pytanie to czy moge juz dzis odstawic czy lepiej poczekac do konca opakowania oraz czy mogą byc jakies skutki uboczne tego ze odstawie ??? prosze oo odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja kolezanka tez nie chwaliła go za bardzo...i skonczyla opakowanie i zaprzestała brania...jesli zle sie po nich czujesz to po co masz dalej sie szpikowac? tylko musisz pamietac o zabezp. podczas sexu bo nie wiadomo co moze wyjsc ...4dni to nie duzo. pzdr. Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
angella



Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 06, 2007 10:53 pm    Temat postu: Re: hermonet - odlozyc w srodku opakowania czy czekac pomocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

posłuchaj skoro chcesz dosłownie odstawic wszelkie tabletki to zrób to kiedy chcesz ale pamietaj ze jesli bedziesz chciala w przyszlosci znowu zacząć brac obojętnie jakie tabletki anty... to przerwa zmniejszy skuteczność tych tabletek. lepiej sie zastanów co chcesz ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Laluna
Zbanowany


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak przerwa zmniejszy dzialanie tych tabletek? co ma teraz zaprzestanie do tego czy za dwa miesiace bedzie chciala zaczac brac inne? bzdura jakas. jesli zle sie czujesz na spokojnie odstaw. przy nastpnej wizycie powiedz lekarzowi o swojej decyzji.
jesli chodzi o skutki uboczne i dobrze dobrane tabletki to zrobcie sobie test na ----po raz drugi już kasuje tego linka, następnym razem skończy się to ostrzeżeniem----emilka i bedzie wstepnie wiadomo czy jest ok, czy nalezy cos zmienić...
ale jesli to sa wzgledy inne, przekonania czy poprostu zasad to poczytaj w necie o innych formach zabezpieczania sie bo lepiej zapobiegać niż... yyyy no wiadomo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eweliczek



Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 8:37 am    Temat postu: Harmonet Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam taki jkaby problem. Właśnie skończyłam brać 3 opakowanie Harmonetu. Przed braniem tabletek współżyłam z chłopakiem, było prawdopodobieństwo po dwóch tygodniach od tamtego zdarzenia, że jestem w ciąży ale test wyszedł negatywny. Podczas przerw między opakowaniami miałam normalnie okres. Teraz mam przerwę na okres, ale nie mam okresu, powinnam mieć 3 dni temu. Czemu tak się dzieje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 10:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yyy nie rozumiem,...Neutral. przed braniem tabletek doszlo do stosunku i podejrzewasz ciaze tak? to po co zaczełas brac tabletki? przeciez jak doszlo do zapłodnienia to one na nic sie nie przydadza Cool Confused . Jedyny ratunek to tabletka "po" ale na nia jest juz i tak za pozno
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

e tam, czasem po kilu opakowaniach się tak dzieje. jakbyś była w ciąży, to byłby to jakiś 9 tydzień, więc zauważyłabyś objawy a i test byłby pozytywny. czekaj do końca przerwy siedmiodniowej i jak nie dostaniesz krwawienia, to po prostu zacznij kolejne opakowanie.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Laluna
Zbanowany


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio przeczytalam wypowiedz kolezanki ktora brała harmonet. zauwazyla ze ciemnieja jej wloski na rekach, rosna na sutkach, na brzuchu. kilka osob pozniej sie tez pod tym podpisalo.
ja w zasadzie nie kojazyylam faktow, ale tez kiedys bbrałam harmonet i w zasadzie tez zauwazylam jak by wiecej i ciemniejsze wloski. czy tez na to zwrocilyscie uwage?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group